נתניהו: "גאה שעם ישראל נתן בי אמון בפעם החמישית"

נתניהו: "עם ישראל נתן בי אמון בפעם החמישית"
ראש הממשלה נשא נאום ניצחון: "גוש הימין ימשיך להוביל את מדינת ישראל". לפעילים אמר: "הבאתם הישג אדיר מול תקשורת עויינת". לאחר מכן הוסיף: "אהיה ראש ממשלה של יהודים וגם של לא יהודים"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בנימין ושרה נתניהו
צילום: צילום: שרון רביבו

"הבאתם הישג דמיוני, בלתי נתפס מול תקשורת מגויסת ובתנאים בלתי נסבלים", כך אמר הלילה (רביעי) בנימין נתניהו כשהוא פונה לפעילי הליכוד בנאום נרגש. נתניהו התקבל בקריאות "הוא קוסם" ו-"מי זה בא? ראש הממשלה הבא" ולאחר מכן נשק לרעייתו שרה שניצבה לצידו.


בפתח דבריו אמר נתניהו: "אתם זוכרים לפני 23 שנים זו הייתה הפעם הראשונה ששרה ואני עמדנו כאן ואנחנו חוזרים לעשות זאת בזכותכם ולמענכם. מאז למדתי כמה דברים כמו לנקות את הליפסטיק ועוד כמה דברים אבל אני מבקש לומר לכם כאן, לח"כים הוותיקים והחדשים שלנו, לכל הפעילים וחברי הליכוד: אני נרגש מאוד בלילה הזה. זה ליל ניצחון אדיר". לאחר מכן הוסיף: "אני נרגש שעם ישראל נתן בי אמון בפעם החמישית".


נתניהו המשיך ואמר: "כבר התחלתי בשיחות עם מפלגות הימין, השותפות הטבעיות שלנו. אני אנסה להקים ממשלה יציבה. זו תהיה ממשלת ימין אך אני מתכוון להיות ראש ממשלה של כולם - יהודים ולא יהודים. אני דואג לחיילים של כולנו. אני דואג למדינה של כולנו". 


ראש הממשלה סיכם: "אני מבקש להודות גם לעוד שלושה אנשים: רעייתי האהובה שרה ובניי האהובים יאיר ואבנר. מבקש לומר למשפחתי כמה סבל עברתם, כמה רשע ורוע ספגתם, רק בגלל שאתם המשפחה האוהבת שלי. אתם המשענת של חיי. ואתם אזרחי ישראל, המשענת שלנו. ראינו אתכם בשווקים, בערים ובישובים, את התמיכה והאהבה שלכם. אני מבקש להודות לכם, ויחד נמשיך לעשות ולהצליח". 

הפופולריים