הסופר איל מגד: "מאחל למתנגדי נתניהו שייבחר וימשיך לתת להם טעם לחיים"

"שנתניהו ייבחר וימשיך לתת טעם לחיי מתנגדיו"
לדברי מגד, הוא לא מקנא באלה שרואים את מקור הרוע בשלטון של רה"מ, משום שאם יילך, לא יהיה להם את מי להאשים. "הם לא יהיו שמחים בחלקם גם אז", הסביר הסופר
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הסופר אייל מגד
צילום: צילום: הדס פרוש, פלאש 90

הסופר איל מגד, הידוע במלחמתו למען בעלי החיים, התייחס היום (שני) למערכת הבחירות ואמר כי הוא מאחל למתנגדיו של ראש הממשלה בנימין נתניהו שהוא ייבחר שוב "וימשיך לתת להם טעם לחיים". לדברי מגד, כשנתניהו יעזוב את תפקידו, הוא לא יודע איזה טעם יהיה לחייהם של המתנגדים של ראש הממשלה.

האזינו לריאיון המלא עם הסופר איל מגד

"אני לא מקנא באלה שרואים את מקור הרע בשלטון נתניהו, שהוא הנושא בבחירות האלה. הם ינחלו אכזבה גדולה אם הוא יסתלק", אמר הסופר בריאיון לאסתי פרז בתוכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב והוסיף כי יום אחרי שיעזוב נתניהו, "העולם כמנהגו ינהג והם לא יהיו שמחים בחלקם גם אז, אך לא יהיה להם את מי להאשים יותר".  

הסופר ציין כי בעבר ביקר בחריפות את נתניהו, וסיפר כי למרות זאת, ראש הממשלה נשאר איתו ביחסי ידידות ולא נטר לו טינה. מגד התייחס גם לנושא החקירות ואמר כי הוא לא מאמין לרוב העיתונאים: "רוב הדברים שנאמרים הם מפי אנשים שמלאי מסתמה כלפי נתניהו שנים על שנים".

למרות דבריו, מגד אמר כי הוא מזדעזע מכתב החשדות נגד ראש הממשלה. "יש פה הצטברות שמישהו יכול להתעלם מזה? אי אפשר להתעלם מזה. הצטברות של אורח חיים ושל התנהגות ושל סטייה מכל קנה מידה שאנחנו מצפים מנבחרי ציבור", אמר בריאיון.

"יש פה בעיה גדולה שעומדת גם מול הישגים שאין להתעלם מהם של ביבי בשנים האחרונות שנוטים לזלזל בהם. אבל יש פה בהחלט את העניין הזה של ההתנהלות האישית שהיא קשה ביותר ואני לא יכול להתעלם ממנה. אני מאוד מקווה שגם זה יתנפץ אבל אני בספק אני יודע לקרוא את שמציבים לי מול העיניים ואני לא יכול להתעלם מזה", אמר הסופר.

הפופולריים