אחרי הפרסום על "שיחת הצעקות", רגב מכחישה: נתניהו לא כועס עליי

"שיחת צעקות"? רגב הכחישה: "רה"מ לא כועס עליי"
שרת התרבות טענה בריאיון לכאן רשת ב כי "אי אפשר להעלים אותי, לא היו צעקות". זאת על רקע הפרסומים שלפיהם ראש הממשלה מנסה להצניע את קולה במהלך הקמפיין
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בנימין נתניהו ומירי רגב
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

שרת התרבות והספורט מירי רגב התייחסה הבוקר (שני) לפרסום בכאן חדשות אמש שלפיו ראש הממשלה בנימין נתניהו התקשר אליה לפני כשבועיים בזעם על ריאיון טלוויזיוני שהעניקה רגב, ובו נרמז שהיא מודרת מקמפיין הליכוד בשל היותה אישה מזרחית. בריאיון לקלמן ליבסקינד ואסף ליברמן בכאן רשת ב טענה רגב כי "ראש הממשלה לא כועס עליי".

האזינו לריאיון עם מירי רגב בכאן רשת ב:

"אני נמצאת בקמפיין הזה בכל מקום", טענה רגב. "לא היו שום צעקות, ראש הממשלה מעריך ומכבד אותי. רעייתו של ראש הממשלה ישבה לידי בכנס החירום אתמול".

על השאלה מדוע היא "נעלמה" בקמפיין אמרה רגב כי "אי אפשר להעלים אותי, אני רק אומרת לא, לא הגעתי אמנם ל-16 ריאיונות כמו ראש הממשלה אבל אני כל יום מופיעה בטלוויזיה וברדיו".


בריאיון שעליו זעם ככל הנראה נתניהו אמרה רגב כי "ראש הממשלה והליכוד עשו סקרים, זה לא סוד שדפוס ההצבעה בחברה הישראלית הוא לגברים מהשבט הלבן. כשאתה מבין את זה אז שמים את השביעיה שחושבים שתביא את הקולות מהמרכז-שמאלה אל הימין. ראש הממשלה חשב שהתמונה הזאת משרתת הבאת אוכלוסיה אחרת לליכוד".

בריאיון הבוקר טענה רגב כי "ראש הממשלה לא ידע על התמונה הזאת, היא הייתה ספונטנית לאחר ישיבת סיעה במרכז בגין שאני לא הייתי בה. ראש הממשלה לא דיבר איתי על הסוגייה המזרחית מעולם".

הפופולריים