בנט: "נתניהו הולך על הראש שלי וסמוטריץ' - זה מדאיג"

בנט: "נתניהו הולך על הראש של מפלגות הימין"
יו"ר הימין החדש יצא בכאן רשת ב נגד "קמפיין הגעוואלד" של ראש הממשלה, וטען כי ייתכן שאחרי הבחירות הוא יקים קואליציה עם כחול לבן: "אין לי ספק שאם הימין החדש לא יהיה חזק - נתניהו יתקשר לבני גנץ"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בנימין נתניהו ונפתלי בנט
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

ר ביטחון, האם נתעורר עם יאיר לפיד כשר משפטים או עם איילת שקד כשרת משפטים?".

האזינו לריאיון עם נפתלי בנט בכאן רשת ב

בנט התייחס גם לדברי נתניהו אמש, כי ישקול סיפוח של שטחים ביהודה ושומרון, ואמר: "תמיד לפני הבחירות יש את האמירות האלה. בסופו של דבר, דקה אחרי הבחירות נתניהו מתקשר לאהוד ברק ומכניס אותו לממשלה, מתקשר לציפי לבני והופך אותה לשרת משפטים. והפעם אין לי ספק שאם הימין החדש לא יהיה חזק הוא יתקשר לבני גנץ ויכניס אותו כשותף שלו, ונתעורר לממשלת ביבי, גנץ, לפיד, ניסקורן - שזה איום ונורא.


"אני נותן לך בדיוק את התסריט, ב-22:05 ראש הממשלה אומר 'הגיע הזמן לאחד ולאחות את העם, נקרא לבני גנץ לשבת'. ב-22:30 כבר תוכנית טראמפ תהיה מונחת על השולחן, ולמען השלום צריך ממשלת אחדות של נתניהו וגנץ ולפיד. במקום לנסות להביא קולות מבני גנץ, ראש הממשלה הולך על הראש גם של סמוטריץ', ושלי וגם של כל מי שנמצא בימין. זה מדאיג, כי הוא יפיל את חלק ממפלגות הימין". 

הצטרפו לעדכונים השוטפים בערוץ הבחירות בטלגרם של כאן חדשות

בחירות 2019 – בואו להכיר את המפלגות, המועמדים וכמה עובדות שלא ידעתם

יו"ר הכנסת ומספר 2 בליכוד, יולי אדלשטיין, התייחס הבוקר גם כן לקמפיין שמוביל כעת נתניהו, ובריאיון ל"הבוקר הזה" אמר: "אני לא מכיר בחירות שבהן יש מפלגה שלא רוצה את מירב הקולות אליה. מתראיינים ראשי מפלגות שמסבירים כי אם הם לא יהיו שר ביטחון אז אין להם למה להיכנס לממשלה. ברור שמי שרוצה ממשלה בראשות נתניהו צריך להצביע ליכוד, אחרת נלך לאיבוד בין כל הדרישות".

האזינו לריאיון עם יולי אדלשטיין בכאן רשת ב

אדלשטיין גם גינה את דבריו של השר יואב גלנט אתמול, כשאמר כי "השמאל ינק את מורשתו מסטלין ולנין". יו"ר הכנסת אמר על הדברים: "אני דוחה כל השוואה בין המציאות שלנו למשטר הקומוניסטי".

יעלון: "נתניהו משעבד את האינטרסים של ישראל"

המועמד ברשימת כחול לבן משה יעלון תקף הבוקר את נתניהו, ואת התבטאותו בנושא הסיפוח: "הוא מבין שלא צריך להתנחל על כל גבעה ולא לספח שטחי C מחשש למדינה דו לאומית, את זה הוא אמר כמה וכמה פעמים. אבל בלחץ של הסמוטריצ'ים, נקרא לזה, הקיצוניים שלא אכפת להם שנהיה מדינה דו לאומית, הוא חרג פעם ראשונה בהקמת התנחלות עמיחי ועכשיו הוא מדבר על סיפוח, הכול למען מה? הישרדות פוליטית, למען ביצור שלטונו לנוכח פרשות שהוא צריך להתמודד איתן.

האזינו לריאיון עם משה יעלון בכאן רשת ב

"אלה בחירות שבהן ראש הממשלה נלחם על חייו לנוכח שלושה כתבי אישום שמונחים כבר לפתחו. הוא משעבד את כל האינטרסים של מדינת ישראל, כולל המוכנות שלו ללכת למדינה דו לאומית שהוא אישית מתנגד לה".

הפופולריים