בן ארי: "נעשה לי עוול, הציבור לא אוכל את זה"

בן ארי: "נעשה לי עוול, הציבור לא אוכל את זה"
איש עוצמה יהודית הגיב בכאן רשת ב על פסילת מועמדותו לכנסת, ותקף: "החונטה של בית המשפט העליון סתמה את הפה לפחות ל-100 אלף איש. אני לא נגד ערבים, אני נגד אויבים"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מיכאל בן ארי
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

אחרי שבית המשפט העליון קבע שלא יוכל להתמודד על מקום בכנסת הקרובה, מיכאל בן ארי יצא היום (שני) במתקפה נוספת נגד פסילתו, והצהיר בריאיון לתוכנית קלמן ליברמן בכאן רשת ב: "אני לא נגד ערבים, אני נגד אויבים. הציבור מבין שיש אנשים שקמים עלינו להשמידנו. עשו לי עוול שאין כדוגמתו, זו השתקת הצופרים".

בחירות 2019 – בואו להכיר את המפלגות, המועמדים וכמה עובדות שלא ידעתם

האזינו לריאיון המלא עם מיכאל בן ארי בכאן רשת ב

"מה זה אמירות גזעניות?", תהה בן ארי בנוגע לסיבה לפסילתו. "אומה שהשלטון שלה נותן ומממן רוצחי נשים וילדים, קורא על שמם כיכרות, מחלק בקלאוות - ואני בחמת זעם, בלב מריר ובוכה אומר שמדובר באומה רצחנית - אז אני הגזען? אני לא נגד ערבים. אני נגד אויבים. אני נאמן לעם שלי ונלחם באויביי".

"יש מרמור מאוד גודל בקרב המצביעים שלנו ועכשיו צריך לגרום להם לצאת להצביע", הוסיף בן ארי. "הנראות של הדבר הזה שפוסלים אותי ומכשירים את כסיף ואת טיבי - הציבור לא אוכל את זה. הציבור מבין שיש אנשים שקמים עלינו להשמידנו. עומדים מאחוריי לפחות 100 אלף איש שסתמו להם אתמול את הפה. הדמוקרטיה הישראלית שנשלטת על ידי חונטה בבית המשפט העליון באה ואמרה להם – אין לכם זכות לומר מה שאתם חושבים".


על רקע הפרסומים האחרונים, איש עוצמה יהודית דיבר על עתיד האיחוד בימין ורמז לדרישות של מפלגתו בעקבות הפסילה: "בהסכם שלנו נקבע שאם איתמר בן גביר יישב באופוזיציה, אז הוא אמור להיות נציג האופוזיציה וחבר בוועדה לבחירת שופטים. יש כמה דברים שעומדים על הפרק. שר זה דבר גדול, אבל צריך לראות מה ניתן לדרוש".

בן ארי: "דורש מראש הממשלה לקיים מה שהבטיח"

מוקדם יותר התייחס גם חברו של בן ארי לעוצמה יהודית, איתמר בן גביר, לפסיקת בית המשפט בעניינו. בריאיון לאריה גולן בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב הוא אמר: "בסיוט הכי גדול שלי לא האמנתי שזה יתרחש. יש לי כבר שנים ביקורת על בג"ץ, אבל כמשפטן אני מוכרח להודות שלא האמנתי שהעליון יכול להגיד - אנחנו מאפשרים לאיימן עודה ולאחמד טיבי, שתמכו ברצח של חיילי צה"ל, להתמודד - ולד"ר בן ארי, ציוני ואוהב ישראל ששירת בצה"ל, לא. זה משהו שלא תיארתי לעצמי".

האזינו לריאיון המלא עם איתמר בן גביר בכאן רשת ב

גם בן גביר העביר מסר למפלגות הימין: "אנחנו דורשים מחברינו באיחוד מפלגות הימין וגם מראש הממשלה לקיים. דובר על ועדה למינוי שופטים עבורי, ואני רוצה להיות שם. אנחנו גם הצבנו דרישה שאני אהיה יו"ר ועדת חוקה, חוק ומשפט של הכנסת".

מנגד, ח"כ מיכל רוזין ממרצ בירכה על החלטת בית המשפט העליון בריאיון ב"הבוקר הזה" ואמרה: "כמו שאנחנו לא רוצים שיבחרו נאו-נאצים במדינות אירופה, אנחנו לא רוצים שיבחרו פה גזענים שקוראים להסתה לגזענות ולרצח של עם או קבוצת אנשים רק בגלל המוצא האתני שלהם".

האזינו לריאיון המלא עם ח"כ מיכל רוזין בכאן רשת ב

הפופולריים