משה כחלון: "מי שמותח עליי ביקורת משתכר 50 אלף שקל"

כחלון: מי שמותח עליי ביקורת משתכר 50 אלף ש"ח
שר האוצר תוקף את מתנגדיו: "הפוליטיקה נהייתה תחביב לעשירים. עשית אקזיט, חשבון הבנק רגוע ויאללה לפוליטיקה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
משה כחלון
צילום: צילום: תומר ניוברג, פלאש 90

שר האוצר ויו"ר כולנו משה כחלון, תוקף היום (ראשון) בטקס חתימת הסכם קליטת 300 עובדי קבלן בעיריית ירושלים את מתנגדיו: "אנשים קשיי יום לא מעניינים את התקשורת. הפוליטיקה נהייתה תחביב לעשירים - עשית אקזיט, חשבון הבנק רגוע ויאללה לפוליטיקה. מישהו מבין מה זו מצוקה? אותי אתם תוקפים על תוכנית 'מחיר למשתכן' בזמן שאני נותן תקווה לזוגות צעירים. באים אליי בטענות למה העליתי את שכר המינימום, למה נתתי קצבאות. מי שמותחים עליי ביקורת משתכרים 40 ו־50 אלף שקלים ואף אחד במשפחתם לא משתכר שכר מינימום".

בהמשך התייחס שר האוצר למפלגת כחול לבן, ואמר: "אמרו לי גנץ רצה אותך, יכולת להכניס כמה אנשים שרצית. אם הייתי הולך למפלגה אחרת לא הייתי יכול לעשות את הדברים שעשיתי. במקום להיות שר אוצר של גנץ או ביבי אני רוצה להיות שר האוצר שלכם. העלאת שכר החיילים, תואר אקדמי, חיסכון לכל ילד, אלה פעולות שמביאות לחברה יותר צודקת".

בהקלטות שפורסמו ביום חמישי בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב, כחלון השוויץ בהישגיו ואמר כי הוא הגיע הכי רחוק מבין חבריו שצמחו איתו בליכוד. "תבדקו איפה אני התחלתי ומאיפה אני הגעתי - שר אוצר, הקמת מפלגה, 300 אלף בוחרים".

כמו כן, השר סיפר על ילדותו בגבעת אולגה ולא שכח גם לעקוץ את יריביו ואת רעייתו של אחד מראשי כחול לבן, יאיר לפיד: "כל המצוות אמא שלי עשתה, הפרשות (חלה), וכל מה שעכשיו עושה ליהיא לפיד וכל אלה, אני לא יודע אם הן מבינות מה הן עושות, אבל אמא שלי הבינה מה היא עושה".

הפופולריים