בכחול לבן מאשימים: רה"מ מנצל את רשות הסייבר לצרכיו הפוליטיים

בכחול לבן מאשימים: רה"מ מנצל את רשות הסייבר
על רקע הפרסום על פריצת הטלפון האישי של בני גנץ, במפלגתו מנסים להסיט את השיח. בשיחות סגורות אמר יו"ר כחול לבן כי זה יהיה "החודש הקשה בחיי"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רה"מ בנימין נתניהו ובני גנץ
צילום: צילום: יונתן זינדל ותומר נויברג, פלאש 90

המשבר הראשון של בני גנץ: יו"ר כחול לבן ניסה להדוף היום (שישי) את השאלות בנושא הפריצה לטלפון הנייד שלו. בכחול לבן מנסים להסיט את השיח, ולהעלות את השאלה - למי היה אינטרס להדליף את הידיעות. בנוסף, במפלגה האשימו את נתניהו בניצול רשות הסייבר לצרכיו הפוליטיים.

עם זאת, גנץ היה מוכן לגל הכפשות נגדו. בשיחות סגורות אמר יו"ר כחול לבן כי לפניו החודש הקשה בחייו. הוא לא עדכן אף אחד מחבריו ואנשי הצוות שלו בעניין, מפני שלא סבר שלנושא יש פוטנציאל נפיץ.


בליכוד הגיבו היום להצהרה של בני גנץ בנחל עוז: "ראש הממשלה בנימין נתניהו והמפלגה לא קשורים לפרסומים בעניינו של גנץ בשום צורה. לעומת זאת, גנץ שעומד ליד הגדר ואומר שצריך להיות יותר תקיפים, תמך בהסכם הגרעין המסוכן עם איראן והשתתף באירוע לזכר 1000 מחבלי חמאס שנהרגו בצוק איתן".

בתגובה להודעת הליכוד, מכחול לבן נמסר: "נתניהו משתפר. שלושה שקרים בהודעה של 36 מילים זה שיא חדש. 1. הוא כן עומד מאחורי הפרסומים על הטלפון. 2. גנץ לא תמך בהסכם הגרעין, הוא היה אז בכלל במדים. 3. הוא לא היה באזכרה למחבלים וגם לא שיחרר 1027 מחבלים כמו שעשה נתניהו בעסקת שליט".

במסיבת עיתונאים אמר היום גנץ כי אין חומר מודיעיני על מכשיר הטלפון שנפרץ, אך לא הכחיש חומרים מסוג אחר: "לא היה עליי איום ביטחוני ואני לא נתון לסחיטה בשום אופן. אנחנו נמצאים פה בסיפור של אירוע ביטחוני מתמשך, במהלכו מישהו מוציא פתאום סיפור פוליטי רכילותי".

 

הפופולריים