אהוד ברק: "כל ההדלפות נגד בני גנץ הגיעו מדורשי רעתו"

אהוד ברק: "ההדלפות נגד גנץ הגיעו מדורשי רעתו"
ראש הממשלה לשעבר התייחס לפרסומים לפיהם המודיעין האיראני פרץ לטלפון הנייד האישי של בני גנץ: "המטרה היא להכפיש את בני גנץ. זה קמפיין בהשראת נתניהו". לדברי ברק, נתניהו מעורב בתיק 3000 שיתברר כ"חמור ביותר"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ראיון עם אהוד ברק
צילום: ראיון עם אהוד ברק

ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק התראיין הערב (שישי) לדב גיל-הר ב"השבוע" בכאן 11 והתייחס לפרסומים לפיהם המודיעין האיראני פרץ לטלפון הנייד האישי של יו"ר כחול לבן בני גנץ: "לא יודע אם האיראנים פרצו לשם. אין אצל גנץ שום נושא מדיני או מודיעיני חשוב. כל ההדלפות עליו הגיעו מדורשי רעתו. המטרה היא להכפיש את בני גנץ. זה קמפיין בהשראת נתניהו".

צפו בריאיון המלא עם אהוד ברק


"אנחנו עוסקים בטלפון הנייד, במקום בסיפור של השחיתות של ראש הממשלה - היועץ המשפטי לממשלה לא עשה את עבודתו. הוא היה חייב לפתוח חקירה מחדש בתיק 3000. אפס בביטחון שלנו, 100 בהישרדות", קבע ברק.

רה"מ לשעבר @barak_ehud לדב גיל-הר על הפריצה לטלפון הנייד של גנץ: "המטרה היא להכפיש את בני גנץ. זה קמפיין בהשראת נתניהו. אני לא רוצה לראות את מי שמכשיר את הכהניסטים הגזענים לכנסת"#השבוע pic.twitter.com/CE9TShCrxD

ראש הממשלה לשעבר המשיך להתייחס לתיקי נתניהו ואמר כי "הפרקליטות כולה אומרת שצריך להגיש שוחד בתיקים 1000, 2000 ו-4000. בטוח שפרשה 3000 תתברר כחמורה ביותר".

בתגובה לדברי אהוד ברק מהליכוד נמסר: "לא נקבל הטפות מוסר מאהוד ברק שניצל בעור שיניו בפרשת 'עמותות ברק' רק בזכות שתיקתו של הרצוג, ושמסרב לדווח עבור מה קיבל 2.4 מיליון דולר מקרן וקסנר. גם לא נקבל הטפות בנושאי ביטחון מראש הממשלה הכושל ביותר בתולדות ישראל שבריחתו החפוזה מדרום לבנון הביאה ליצירת חזית טרור איראנית נגד ישראל".

הפופולריים