כחלון בכנס בחירות: "אף אחד לא הגיע לאן שאני הגעתי"

כחלון בכנס: "אף אחד לא הגיע לאן שאני הגעתי"
שר האוצר החמיא לעצמו בכינוס של כולנו בירושלים, ויצא נגד חבריו בליכוד שנשארו במפלגה: "כולם רעדו להקים מפלגות לבד. יצאו מהליכוד, קיפלו את הזנב בין הרגליים וחזרו חזרה". הוא עקץ את רעייתו של יאיר לפיד. האזינו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
משה כחלון
צילום: צילום: תומר ניוברג, פלאש 90

"תראו לי אחד, מכל חברי הממשלה והקבינט שהגיע למקום שאני הגעתי": כך אמר שר האוצר משה כחלון אמש בכינוס בחירות בירושלים, שיזם מועמד מספר 12 ברשימת כולנו, יהודה מיימרן. בהקלטות שפורסמו היום (חמישי) בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב, כחלון משוויץ בהישגיו ואמר כי הוא הגיע הכי רחוק מבין חבריו שצמחו איתו בליכוד. "תבדקו איפה אני התחלתי ומאיפה אני הגעתי -  שר אוצר, הקמת מפלגה, 300 אלף בוחרים".

האזינו להקלטות של שר האוצר משה כחלון בכנס כולנו בירושלים

שר האוצר התייחס לביקורת שמפנים כלפיו: "כל הזמן אומרים לי 'תשמע, אתה יותר מדי טוב, עקפו אותך' - אף אחד מהם לא הגיע לאן שאני הגעתי", והוסיף כי "כולם רעדו להקים מפלגות לבד. יצאו מהליכוד, קיפלו את הזנב בין הרגליים וחזרו חזרה. אף אחד לא הקים מפלגה כמוני והביא את ההישגים שלי. זאת אומרת שאם באותו רגע נראה לך שהדרך הזאת היא המקובלת ואומרים לך בטלויזיה 'הוא לא תקיף', הכל בסדר - בואו נבחן את מבחן התוצאה".

כחלון גם ציין את שמותיהם של חברי הליכוד שהחלו איתו את המסע, ולטענתו עקף אותם בחייו הפוליטיים: "גדעון סער, גלעד ארדן, ישראל כץ וסילבן שלום - אף אחד לא הגיע למקום שלי. אז גם אם לפעמים נראה שאנחנו מוותרים ומאפשרים, קצת יותר מתונים, חברים זו לא חולשה - זו עוצמה".

כמו כן, השר סיפר על ילדותו בגבעת אולגה ולא שכח גם לעקוץ את יריביו ואת רעייתו של אחד מראשי כחול לבן, יאיר לפיד: "כל המצוות אמא שלי עשתה, הפרשות (חלה), וכל מה שעכשיו עושה ליהיא לפיד וכל אלה, אני לא יודע אם הן מבינות מה הן עושות, אבל אמא שלי הבינה מה היא עושה".

הפופולריים