בנט נגד גנץ: "הבין שלא יהיה רה"מ". יו"ר כחול לבן: בנט - שר ההדלפות

בנט נגד גנץ: לא יהיה רה"מ. גנץ: "שר ההדלפות"
יו"ר הימין החדש תקף את יו"ר כחול לבן וטען כי "החלה המערכה על מי יהיה שר הביטחון של נתניהו - אני או הוא". בכחול לבן אמרו בתגובה: "היית ונשארת ילד חסר אחריות. גיבור מול מיקרופונים, חלש בקבינט"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בני גנץ ונפתלי בנט
צילום: צילום: פלאש 90

יו"ר הימין החדש ושר החינוך נפתלי בנט תקף הערב (רביעי) את יו"ר כחול לבן בני גנץ: בריאיון לתכנית "כאן הערב" עם רן בנימיני ואמילי עמרוסי בכאן רשת ב הוא אמר כי "מה שקרה היום פוליטית זה שבני גנץ הבין שראש ממשלה הוא כבר לא יהיה והחלה המערכה על מי יהיה שר הביטחון של נתניהו – אני או הוא. הוא התחיל לתקוף אותי". במפלגתו של גנץ אמרו בתגובה: "שר ההדלפות בנט, היית ונשארת ילד חסר אחריות עם פה גדול".

סקר הסקרים של כאן חדשות - בואו להרכיב את הכנסת שלכם

"המפלט של בני גנץ זה לזרוק הסתה וכהניסטים, זה הכי קל", טען בנט. "בני גנץ ובוגי יעלון חתומים על ההפסד או התיקו בצוק איתן. במבחן העליון, שהוא מבחן האש, גנץ ובוגי נכשלו ואני הצלתי את תושבי עוטף עזה מהכישלון".

האזינו לריאיון עם בנט בכאן רשת ב:

"עכשיו שבני גנץ הולך ויורד בסקרים, הוא עבר לקרב הבא", המשיך יו"ר הימין החדש. "עכשיו שינוי הכיוון מתחיל, מי שבסדר עם בני גנץ שיצביע לו להיות שר הביטחון והוא ימשיך עם הדשדוש והחולשה שהוא קידם בתור רמטכ"ל".

במפלגת כחול לבן אמרו בתגובה לדברים: "שר ההדלפות בנט, היית ונשארת ילד חסר אחריות עם פה גדול. אתה שותף מלא להפקרות ולהססנות שאתה מבקר. גיבור מול מיקרופונים, חלש בקבינט. בלוני ועפיפוני טרור זה לא משחק לילדים. אצלנו לא תהיה הפקרות".

 

הפופולריים