"האם את מסכימה עם רותם סלע?": אורנה ברביבאי מתחמקת

"מסכימה עם רותם סלע?": אורנה ברביבאי מתחמקת
המתמודדת ברשימת כחול לבן מתחה ביקורת על נתניהו בעקבות הוויכוח עם הדוגמנית רותם סלע, אך מצד שני, לא הייתה מוכנה לענות אם היא מסכימה איתה. ברביבאי האשימה את רה"מ כי הוא עוסק בפילוג ובזריעת שנאה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אורנה ברביבאי
צילום: צילום: יוסי זליגר, פלאש 90

"אורנה ברביבאי, האם את מסכימה עם רותם סלע – או לא?". המתמודדת ברשימת כחול לבן מתחה ביקורת על ראש הממשלה בנימין נתניהו בעקבות הוויכוח עם הדוגמנית רותם סלע, אך מצד שני, לא הייתה מוכנה לענות אם היא מסכימה איתה. בריאיון לקלמן ליבסקינד ואסף ליברמן בתכנית "קלמן-ליברמן" בכאן רשת ב האשימה הבוקר (שני) ברביבאי כי נתניהו עוסק בפילוג ובזריעת שנאה. 

האזינו לריאיון המלא עם אורנה ברביבאי

ברביבאי נשאלה בתכנית על המפלגות הערביות וסוגיית ישיבתן בקואליציה. "אנחנו לא נשב עם מפלגות לא ציוניות משני הקצוות של הקשת הפוליטית. להגיד לא רוצים לשבת עם מפלגות ערביות שחותרות נגד קיומה של מדינת ישראל, זה סיפור אחד ולהגיד שאני חושבת ש-20% מהאוכלוסייה הערבית שחיה במדינת ישראל הם בני אדם שזכאים לשוויון זכויות זה סיפור אחר", הסבירה המתמודדת.

"נכון לעכשיו המפלגות הערביות בעצמן לא רואות את עצמן כחלק מהמציאות הפוליטית של מדינת ישראל או ההבנה שהם יכולים להיות במקום אחר. ראש הממשלה מסתכל על קיצוניים מצד אחד כלגיטימיים וקיצונים מצד אחר כלא לגיטימיים ומשסה את הקיצונים משני הצדדים על חשבון הציבור הרחב, זה סדר היום שראש הממשלה שלנו מכתיב לצערי", חזרה ברביבאי לתקוף את נתניהו.

ברביבאי לא הייתה מוכנה להגיד אם מפלגתה תשב עם המפלגות החרדיות והתחמקה גם מהשאלה הזאת: "אני חושבת שאם החרדים יקבלו על עצמם את הערכים הבסיסיים של כחול לבן, כפי שהיא מביאה אותם כדי לאפשר כאן חברה שהיא גם יהודית וגם דמוקרטית, אין לי בעיה עם חרדים".

אחרי הפוסט של רותם סלע והתגובה של נתניהו, צידדו בה אתמול השחקנית גל גדות והדוגמנית שלומית מלכה. גדות ומלכה פרסמו דברי תמיכה בסלע, שכתבה בעמוד האינסטגרם שלה: "מתי לעזאזל מישהו בממשלה הזו ישדר לציבור שישראל היא מדינת כלל אזרחיה, וכל בני האדם נולדו שווים. וגם הערבים רחמנא ליצלן הם בני אדם". בשל הדברים הללו היא ספגה מתקפה קשה ברשתות החברתיות.

הפופולריים