גל גדות ושלומית מלכה מתייצבות לצד רותם סלע: "השראה לכולנו"

גל גדות ושלומית מלכה מתייצבות לצד רותם סלע
אחרי שספגה ביקורת קשה ברשת וגם מצד ראש הממשלה בנימין נתניהו, מתייצבות חברותיה של רותם סלע לצדה. השחקנית פרסמה בחשבון האינסטגרם שלה: "את השראה לכולנו". הדוגמנית כתבה בפייסבוק: "
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רותם סלע וגל גדות
צילום: איי פי

אחרי המתקפה ברשת, וגם מצד ראש הממשלה בנימין נתניהו, גל גדות ושלומית מלכה מתייצבות לצד המגישה רותם סלע: השחקנית והדוגמנית פרסמו הערב (ראשון) דברי תמיכה בסלע, שכתבה בעמוד האינסטגרם שלה: "מתי לעזאזל מישהו בממשלה הזו ישדר לציבור שישראל היא מדינת כלל אזרחיה, וכל בני האדם נולדו שווים. וגם הערבים רחמנא ליצלן הם בני אדם". בשל הדברים הללו היא ספגה מתקפה קשה ברשתות החברתיות.

"ואהבת לרעך כמוך זה לא עניין של ימין ושמאל, יהודי וערבי, חילוני ודתי", כתבה גדות בסטורי בעמוד האינסטגרם שלה. "זה עניין של דיאלוג. של הידברות לשלום, ולשוויון, ושל סובלנות שלנו אחד כלפי השני. האחריות לזרוע תקווה ואור לעתיד טוב יותר לילדים שלנו היא עלינו. רותם, אחות, את השראה לכולנו"

מלכה תהתה בפוסט בחשבון הפייסבוק שלה "איך יכול להיות שב-2019 במדינה דמוקרטית אנשים צריכים לפחד לומר את דעתם? לאן נעלם חופש הביטוי? האם אנחנו עדיין מדינה דמורקטית בכלל? ואם אנחנו אכן מגדירים את עצמנו כמדינה דמוקרטית-יהודית – מה זה אומר? מהם הערכים של היהדות? מה יותר מסמל את החינוך היהודי מדרך ארץ קדמה לתורה? מאהבתך לרעך כמוך? מי יותר מאיתנו צריך להבין את המשמעויות העמוקות של גזענות ושנאת חינם?"

"רותם – עצוב שלומר את דעתך היום נחשב למעשה אמיץ", המשיכה מלכה. "תודה על הפתיחות והכנות שלך, את עוזרת לכולנו להתפתח ולהתקדם לעבר דיון נאור ושוויוני. ולכל השאר – תהיה דעתכם אשר תהיה, היא מקובלת. אתם לא צריכים להפעיל כוח על מנת להשמיע את עצמכם".

הפופולריים