רני רהב: לא היו תנאים מוקדמים לריאיון עם הגב' נתניהו

"לא היו תנאים מוקדמים לריאיון עם הגב' נתניהו"
איש יחסי הציבור התייחס לביקורות על הריאיון עם אשת רה"מ בתוכניתו הראשונה, ובריאיון לכאן רשת ב אמר: "אני לא עיתונאי, לא סופר את המבקרים"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
לבייב
צילום: 0

איש יחסי הציבור רני רהב התייחס הבוקר (ראשון) לריאיון שנערך ביום שישי האחרון בתוכניתו החדשה עם רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו, ולביקורות הרבות שנשמעו בעקבות הריאיון. רהב אמר לתוכנית "קלמן-ליברמן" בכאן רשת ב: "את המבקרים למניהם בטוויטר מעולם לא ספרתי. כל אחד בא עם האג'נדה שלו. את מבקרי הטלוויזיה בחיים לא ספרתי ואין סיכוי שאני אתחיל היום. אני לא עיתונאי, אני איש יחסי ציבור. התפקיד שלי שונה מהתפקיד של רביב דרוקר או איילה חסון".

האזינו לריאיון עם רני רהב בכאן רשת ב

לדברי רהב, לריאיון עם נתניהו לא היו תנאים מוקדמים ודוברי ראש הממשלה לא התערבו בשאלות שנשאלו. "לא היו הפסקות בריאיון", אמר רהב. "כל שאלה ששאלנו שודרה, כולל התשובה. הריאיון שודר במכה אחת, ולא הייתה שאלה אחת ששאלנו והיא חס וחלילה לא שודרה. איך דוברי ראש הממשלה יעצרו את הריאיון, מה הם עורכי התוכנית?

"אני לא יורה על מישהו שבא אליי הביתה, אבל יכולתי לשאול מה שרציתי, ושאלתי על ניר חפץ, על היועמ"ש. יש דברים שלא אשאל אותה בפרהסיה. התוכנית הזאת באה לעשות טוב ושמחה לעם ישראל ביום שישי".

בהתייחסו לביקורת הנוקבת מצד מבקרת הטלוויזיה של "הארץ" אריאנה מלמד, אמר רהב: "אני לא משיב לה ולא חייב לה דין וחשבון. כל מה שרוצים לדעת יודעים. בתוכנית שלי לא אשאל מה שלא שאלתי, כי לא צרתי לשאול. אם הגברת מלמד תזכה לתוכנית טלוויזיה בישראל אז שתשאל מה שהיא רוצה.

"ממש לא עניין התגובה של גברת נתניהו לכתב החשדות נגד ראש הממשלה. אני קורא את זה בכל מקום אפשרי. התעמרה בעובדים? אני לא החוקר ואני לא השופט. לא מתפקידי בערב שישי לשאול אותה על זה. שעם ישראל יכנס לגוגל ויקרא את פסק הדין".

הפופולריים