גורם בכיר בליכוד: עייפנו את הציבור עם פרשיות רה"מ

בכיר בליכוד: שחיקת סיפורי החקירות מזער נזקים
הגורם ציין כי בליכוד הצליחו למזער נזקים באמצעות קמפיין שחיקת סיפורי החקירות. הגורם הדגיש כי נתניהו ממשיך לקבוע את סדר היום וכחול לבן ממשיכה להוביל בסקרים רק בזכות האיחוד. גורם בכחול לבן סיפר כי "סביבת גנץ נוקטת בחשדנות כלפי התקשורת"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
קמפיין הבחירות של הליכוד, בנימין נתניהו
צילום: צילום: יוסי זליגר, פלאש 90

גורם בכיר בליכוד ציין כי קמפיין שחיקת סיפורי החקירות - חודש וחצי לפני החלטת היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט, מזער נזקים. עוד אמר הגורם, בדברים שפורסמו הערב (שישי) ב"השבוע" בכאן 11, כי הם הצליחו לעייף את הציבור בעיסוק מוקדם בפרשיות ראש הממשלה בנימין נתניהו וכך הציבור לא התרגש מהממצאים. 

הגורם הדגיש כי נתניהו ממשיך לקבוע את סדר היום וכחול לבן ממשיכה להוביל בסקרים רק בזכות האיחוד בין חוסן לישראל ליש עתיד. גורם בכחול לבן ציין כי קיים קושי בהובלת הקמפיין ויש פערים ביחס לתקשורת בין אנשי יש עתיד לאלה של חוסן לישראל. "סביבת גנץ נוקטת בחשדנות כלפי התקשורת", אמר גורם לכאן חדשות.

בחירות 2019 – בואו להכיר את המפלגות, המועמדים וכמה עובדות שלא ידעתם

ניצחון זמני לנתניהו: אפקט מנדלבליט נבלם - פרשנות

עוד דווח ב"השבוע" כי לליכוד ולכחול לבן יש אסטרטגיות ניצחון הפוכות: נתניהו מאמין שהמפלגות האידאולוגיות יגבו אותו גם לאחר השימוע ולא ידרשו ממנו לצאת לנבצרות או להתפטר ואילו גנץ ולפיד מאמינים שפער גדול מהליכוד, של יותר משבעה מנדטים, ישברו את הגושים ויחברו אליהם גם מפלגות ימין. מפלגת העבודה שינתה גישה ותתמוך בגנץ לראשות הממשלה.

בשבוע הבא תמשיך המגמה של כחול לבן לרדת לשטח. נודע כי תפקידו של גבי אשכנזי הוא להביא קולות מהליכוד - "בלי גידול מנדטים מימין, לא ניתן יהיה להגדיל את המחנה ולהוות אלטרנטיבה". במסגרת הקמפיין של המפלגה המאוחדת, יחולקו דגלי ישראל - שידור של אחדות מול שיסוי.

בנוגע לקמפיין הליכוד - תהיה התמקדות בכינוסים פנימיים, בניגוד למערכת הבחירות לפני ארבע שנים ונתניהו יעבור בין סיורי ביטחון לשטח הפוליטי. בכינוסים המקומיים - בליכוד יתמקדו בהישגים המדיניים-כלכליים ובניסיון. 

הפופולריים