תיעוד: שיחת ההרגעה של גבאי עם בכירי מפלגת העבודה

תיעוד: שיחת ההרגעה של גבאי עם בכירי העבודה
יו"ר מפלגת העבודה אמר בשיחה סגורה כי המפלגה פועלת למצוא חיבורים לפני הבחירות. הוא הדגיש כי יש עוד זמן והוסיף: "מי שצועק בכל מקום 'גושים, גושים' מחליש את עצמו". לדבריו, אין פער עם גנץ
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אבי גבאי בוועידת מפלגת העבודה
צילום: הדס פרוש, פלאש 90

יו"ר מפלגת העבודה, אבי גבאי, אמר במפגש מפלגתי עם ח"כים כי הוא עוסק בניסיונות לחבר בין מפלגות לפני הבחירות, כך פורסם הבוקר (שלישי) ב"הבוקר הזה" בכאן רשת ב'. בהקלטה מהמפגש אמר גבאי כי אין פערים עם מפלגתו של בני גנץ, אך הדגיש כי יש עוד מספיק זמן לעשות את החיבורים.


גבאי אמר כי "כל השיחות על חיבורים הן טובות כי אלו שיחות שמאפשרות לראות שאנשים מדברים באותה שפה, באותם ערכים ועמדות. אני יכול לומר שאין לנו פער עם גנץ. אבל עבדנו בזה הרבה מאוד".

"אני מודה, אני לא עובד בתקשורת. אני לא רצתי וצעקתי בכל מקום גושים, גושים. כי מי שצועק בחוץ כל היום את זה מחליש את עצמו ואומר לציבור – רבותיי, אנחנו לא מספיק טובים", המשיך יו"ר מפלגת העבודה. "גם עכשיו יש עוד זמן לעשות חיבורים וגם עכשיו אני עוסק בזה".

הוא התייחס לאפשר שלא יצליח להוביל לחיבור ואמר כי "אם נצליח לעשות את זה – נהדר, אם לא אז נרוץ בעצמנו. מפלגת העבודה לא קמה אתמול, הערכים שלה ברורים ובסיסיים ביותר: ביטחון, פתרון של שתי מדינות וצדק כלכלי וחברתי. אלה שלושת הדברים הגדולים".

הפופולריים