המופע של כחלון: שר האוצר בסטנדאפ על הקולגות

המופע של כחלון: שר האוצר בסטנדאפ על הקולגות
כחלון צחק על לבני - "שנים לא מצאתי לה בית" ולא חסך בבדיחות על לפיד - "כשהוא נכנס לפוליטיקה הוא שאל 'איפה הכסף?' תתקשר רגע לבנק שלך והוא יגיד לך"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שר האוצר משה כחלון
צילום: צילום: נועם ריבקין פנטון, פלאש 90

שר האוצר משה כחלון נאם הערב (שלישי) באירוע של מפלגת "כולנו" בחדרה ולא חסך בבדיחות על הקולגות. "המטרה שלי זה לדאוג להרבה אנשים שאין להם בית. יש לי חברה מאוד טובה, כבר הרבה מאוד שנים, שלצערי לא הצלחתי למצוא לה בית. זו ציפי לבני", צחק כחלון.

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות


"כשאני הייתי ילד והלכתי לישון עם עיניים אדומות בגלל שקיבלתי סטירה, יאיר לפיד היה הולך לישון עם עיניים אדומות בגלל הכלור בג'קוזי. צריך לפרגן לו - כשהוא נכנס לפוליטיקה הוא שאל 'איפה הכסף?' תתקשר רגע לבנק שלך והוא יגיד לך", המשיך השר. עקיצה נוספת שלח כחלון לבני גנץ: "למתווכים של רימקס יש יותר ניסיון מאשר לאנשים שפותחים היום מפלגות".

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות


שר האוצר לא שכח את חברו למפלגה שעבר לליכוד: "כששאלו אותי פעם 'למה מינית את יואב גלנט לשר שיכון? הרי היה לו שם עניינים עם הקרקעות וכל זה', אמרתי להם: הבטחתי לכם בן אדם עם ניסיון".ולסיום, שר האוצר כחלון לא שוכח לזרוק בדיחה גם על ראש הממשלה בנימין נתניהו: "כל הזמן שואלים אותי על היחסים עם ביבי, ואני חושב שאנחנו קרובי משפחה. כי שמעתם שמצאו אצלו גן מזרחי?". 

הפופולריים