גל נטישה: חיליק בר ואיתן ברושי לא יתמודדו על מקום בכנסת

חיליק בר ואיתן ברושי לא יתמודדו על מקום בכנסת
השניים הודיעו כי לא ייטלו חלק בפריימריז של מפלגת העבודה. מוקדם יותר היום מסרה ח"כ איילת נחמיאס ורבין הודעה דומה. ח"כ בר: "אני נשאר במפלגה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
איתן ברושי
צילום: הדס פרוש, פלאש 90

גל הנטישה של חברי כנסת ממפלגת העבודה נמשך: חברי הכנסת חיליק בר ואיתן ברושי הודיעו הערב (רביעי) כי החליטו לא להתמודד בפריימריז של המפלגה לכנסת הבאה. מוקדם יותר הבוקר הודיעה ח"כ איילת נחמיאס ורבין כי אף היא לא תשתתף בהתמודדות.

בהודעה של חיליק בר הודגש כי אינו עוזב את החיים הפוליטיים וימשיך להיות גורם פעיל במפלגת העבודה. בר כתב: "לאחר התלבטות לא קלה, החלטתי שלא אתמודד בפריימריס הקרובים לרשימת מפלגת העבודה לכנסת. אינני עוזב את המפלגה, או את החיים הציבוריים, להיפך. אני נשאר במפלגה, וכמו מילדותי ועד היום, אתגייס למען הצלחת המפלגה בכל הכח בבחירות הקרובות".

בהודעה שפרסם בנושא כתב ח"כ ברושי: "בחודשים האחרונים, עברתי סדרת טיפולים רפואיים המחייבים אותי בעת הזו לתת עדיפות לסוגיית הבריאות. בנסיבות הקיימות ובתיאום עם משפחתי, החלטתי שלא להתמודד על מקום ברשימת מפלגת העבודה לכנסת ה-21".

ברושי גם התייחס לטענות נגדו ולפרסומים על הטרדות מיניות שהועלו נגדו, וגם לדברים שאמר עליו אבי גבאי בהקשר הזה: "אינני יכול להתעלם מהתבטאויותיו הקשות והבלתי אחראיות של יו"ר המפלגה כלפי, התבטאויות אשר בגינן השופט מתח עליו ביקורת קשה בדיון המקדמי שנערך בבית המשפט במסגרת תביעת הדיבה שהגשתי נגדו".

הפופולריים