ח"כ יואל חסון: קיבלתי הצעה מנתניהו להיות שר בכיר

ח"כ חסון: קיבלתי הצעה מנתניהו להיות שר בכיר
ח"כ שהתחיל בליכוד, עבר לקדימה והיום חבר בתנועה, בריאיון לייב לכאן חדשות: "אבי גבאי הרגיש קטן ליד לבני. היא העפילה עליו". מה חשב חסון על המאבק העדתי של שרת התרבות - "רק כשהגעת לפוליטיקה נזכרת בשם הנוסף?"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel

חבר הכנסת יואל חסון, שהתחיל את דרכו בליכוד, עבר לקדימה והיום הוא חבר התנועה, התארח בלייב פייסבוק של כאן חדשות. חסון התייחס לסילוקה של יו"ר התנועה ציפי לבני ממפלגת העבודה: "אבי גבאי הרגיש קטן ליד לבני. היא העפילה עליו". חבר הכנסת סיפר גם כי ראש הממשלה בנימין נתניהו הציע לו להיות שר בכיר.

ומה חושב חסון על שרת התרבות ועל אותנטיות המאבק העדתי: "מירי רגב הייתה בצבא כל כך הרבה שנים. תמיד הייתה רגב. איפה השם מהבית? רק כשהגעת לפוליטיקה נזכרת בשם הנוסף?".

חסון ציין כי הוא מאוכזב מיו"ר העבודה גבאי והדגיש כי מפלגתו התנועה לא תשב "חד משמעית" בממשלה של בנימין נתניהו. חבר הכנסת התייחס לעובדה שהתחיל את הקריירה בליכוד וציין פוליטיקאים כגון שמעון פרס ודוד בן גוריון שהיו חברים במפלגות שונות.


"המערכת הפוליטית לא יציבה, הדעות שלי יציבות. ממש כמו שהייתי יו"ר צעירי הליכוד. תמיד היו לי עמדות ליברליות", אמר חסון לאורית נבון בריאיון לייב.

חבר הכנסת התייחס גם לפרשה המשפטית שבה מעורב עורך הדין אפי נוה ולכהונתה של איילת שקד כשרת משפטים: "היא שרת המשפטים ואחראית לכל המערכת ותחת הנהגתה קרו דברים חמורים. היא הפכה את הוועדה לבחירת שופטים לבזאר טורקי. היא מנסה להשפיע על בית המשפט העליון בצורה הכי גרועה. בתקופה של ציפי לבני כשרת משפטים הדברים התנהלו אחרת".

הפופולריים