סקר כאן חדשות: 54% תומכים בפרסום החלטות היועמ"ש על תיקי רה"מ טרם הבחירות

סקר כאן חדשות: 54% בעד פרסום החלטות היועמ"ש
38% מהנשאלים מתנגדים לפרסום. הליכוד מתחזקת מעט וזוכה בסקר ל-31 מנדטים. מפלגתו של בני גנץ עולה ל-15. 32% מהנשאלים חושבים שבני גנץ צריך להנהיג את מחנה המרכז-שמאל
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
סקר כאן חדשות 24.1.19
צילום: בלי

54% מהציבור תומכים בפרסום החלטות היועץ המשפטי לממשלה בתיקי ראש הממשלה טרם הבחירות. כך עולה מסקר כאן חדשות שמתפרסם הבוקר (חמישי). 38% מהנשאלים בסקר ענו כי הם מתנגדים לפרסום ו-8% ענו כי אינם יודעים.

75 ימים לבחירות, הסקר שביצעה חברת DIRECT POLLS מצביע על התחזקות קלה למפלגת השלטון, הליכוד, שמקבלת 31 מנדטים. שתיקתו של בני גנץ ממשיכה להיטיב עמו ומפלגתו, חוסן לישראל זוכה בסקר ל-15 מנדטים. יש עתיד מקבלת 11 מנדטים ואחריה ברשימה מפלגת העבודה שמתחזקת מאז הסקר הקודם אך עדיין נשארת עם מספר חד ספרתי של מנדטים – 9.

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות


הימין החדש של בנט ושקד שומרת על יציבות בסקרים עם 8 מנדטים ואחריה יהדות התורה ומרצ עם 6 מנדטים כל אחת. תע"ל של אחמד טיבי שפרש מהרשימה המשותפת מקבל 6 מנדטים ומשאיר מספר זהה – 6- לרשימתו הקודמת.

ישראל ביתנו וש"ס עוברות את אחוז החסימה אבל רק במעט, עם 5 מנדטים לכל אחת כשאת הרשימה סוגרות כולנו, גשר של אורלי לוי-אבקסיס והשילוב של הבית היהודי והאיחוד הלאומי. לכולן 4 מנדטים. מי שהייתה עד לא מזמן יו"ר האופוזיציה, ציפי לבני, לא עוברת את אחוז החסימה עם מפלגת התנועה.

לשאלה, מי צריך להנהיג את מחנה המרכז-שמאל – גנץ או לפיד? השיבו 32% כי הרמטכ"ל לשעבר צריך לעמוד בראש המחנה ו-21% בחרו ביו"ר יש עתיד.

התפלגות המנדטים:

הפופולריים