רגב לפעילי ליכוד: "אם תסייעו לגילה גמליאל – אתם סמרטוטים"

רגב לפעילי ליכוד: אם תסייעו לגילה גמליאל – אתם סמרטוטים
השרה ביקשה מפעילי מפלגתה שלא לתמוך בגמליאל בפריימריז, וטענה כי היא זוכה לתמיכת הליכודניקים החדשים. בלשכתה של שרת התרבות הגיבו: "אין לה כוונה להתייחס לרכילות זולה, מאחלת הצלחה לכל המתמודדים"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מירי רגב
צילום: צילום: דוד כהן, פלאש 90

המתקפה של מירי רגב נגד גילה גמליאל: שרת התרבות והספורט קראה בשיחות עם פעילי ליכוד שלא לתמוך בשרה לשוויון חברתי לקראת הפריימריז הקרובים במפלגה. היום (ראשון) פורסם בחדשות הערב בכאן 11 שרגב אמרה לפעילים: "אם יהיה כאן קול אחד לגילה גמליאל – אתם סמרטוטים".


לטענת רגב, גמליאל זוכה לתמיכה של הליכודניקים החדשים, ולכן יש לה יתרון מסוים על פניה. מלשכתה של רגב נמסר בתגובה לפרסום: "לצערנו הרב, בתקופת הפריימריז רס"ן שמועתי מועלה לדרגת סא"ל. אין לשרה רגב כל כוונה להתייחס לרכילות זולה ולאמירות המנסות לפגוע בה. השרה רגב בטוחה שמתפקדי הליכוד יבחרו את הנבחרת הטובה ביותר ולא יהיו מושפעים מרכילויות. השרה רגב מאחלת הצלחה לכל המתמודדים".

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות

בשבוע שעבר דווח בכאן חדשות כי השרה רגב טוענת גם שיו"ר הכנסת, יולי אדלשטיין, מנסה "למחוק" אותה בפריימריז. רגב טענה בשיחה עם פעילי ליכוד בולטים שאדלשטיין פועל נגדה באמצעות אלפי הקולות שבידיו. לכן, היא ביקשה מהפעילים שנכחו במקום שלא לתמוך בו בפריימריז - אך הפעילים סירבו לבקשתה.


הפופולריים