גל הירש השיק את מפלגתו: "המטרה - המשרד לביטחון הפנים"

גל הירש השיק את מפלגתו: "המטרה - המשרד לביטחון הפנים"
לדברי המועמד לשעבר לתפקיד המפכ"ל, "אנחנו מפלגת ימין חברתית-ביטחונית. אמון הציבור במשטרה התערער, נפעל למען משטרה איכותית, חזקה וגאה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
גל הירש בהשקת מפלגתו מגן בראש העין, ינואר 2019
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

תת אלוף במילואים, גל הירש, השיק הערב (שני) את מפלגתו החדשה "מגן"  בטקס בראש העין, והכריז כי הוא מבקש להתמנות לשר לביטחון הפנים בממשלה הבאה. לדבריו, "אנחנו מפלגת ימין, חברתית-ביטחונית".

הירש, שמינויו למפכ"ל לפני ארבע שנים בוטל, על פי הטענה בגלל סיכול ממוקד מצד בכירים במשטרה, אמר כי המשטרה היא גוף חברתי חיוני, אולם למרבה הצער התערער אמון הציבור בה. הוא הבטיח כי יפעל למען משטרה איכותית, חזקה וגאה.

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות

בהתייחס לאפשרות להגשת כתב אישום נגד ראש הממשלה, בנימין נתניהו, אמר הירש: "יש לו זכויות רבות ויש לו גם את זכות החפות. לא נהיה צבועים ולא נרים את עצמנו מעל החוק".

אתמול טענו גורמים במערכת הפוליטית כי מתקיימים מגעים לחיבור בין יו"ר האיחוד הלאומי, ח"כ בצלאל סמוטריץ', לבין הירש – שהקים בעצמו מפלגה רק לאחרונה. במקביל, נמשכים ניסיונות לחבר בין הבית היהודי לבין האיחוד הלאומי של סמוטריץ'. המועמד לשעבר לתפקיד המפכ"ל הכחיש את הדברים.

מלשכתו של סמוטריץ' נמסר: "בימים האחרונים אנחנו מקבלים המון פניות מגורמים שונים בבקשות לחיבורים. כל דבר נשקל לגופו בצורה מקצועית, מתוך אחריות לציונות הדתית ולימין כולו".

 

 

הפופולריים