גורמים המעורבים במו"מ בין גנץ ויעלון: דרישות השר לשעבר הזויות

המו"מ בין גנץ ליעלון: "דרישות השר לשעבר הזויות"
לקראת הנאום הראשון של גנץ במסגרת מערכת הבחירות, המגעים עם יעלון לאיחוד נתקלים בקשיים. בנאום בגני התערוכה, הרמטכ"ל לשעבר צפוי להתייחס לראשונה לחקירות נתניהו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel

גורמים המעורבים במשא ומתן לאיחוד בין בני גנץ למשה יעלון, לקראת הבחירות הקרובות, אומרים כי "דרישותיו של יעלון הזויות", כך פורסם היום (שני) בחדשות הערב בכאן 11. עוד אומרים אותם גורמים כי "הקשר בין דרישותיו של יעלון למציאות מקרי בהחלט".


המגעים בין גנץ ליעלון נמשכו היום, לאחר שהסכם החבירה בין השניים כבר היה אמור להיחתם אך נתקל בקשיים. כשהכוונה היא להגיע מחר לנאום של גנץ כשהדברים כבר מסוכמים.

בתוך כך, בנאומו מחר בגני התערוכה צפוי גנץ להתייחס לראשונה לחקירות ראש הממשלה בנימין נתניהו, וכן למצב המדיני-ביטחוני. הנאום צפוי להימשך 12 דקות, בהן לא יתאפשר לעיתונאים לשאול את ראש מפלגת חוסן לישראל שאלות.

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות

במפגש לקראת כינוס ההשקה של חוסן לישראל אמר גנץ לפעילים כי "יכולתי להישאר בבית, אבל אני רוצה לדאוג לדור הבא של מדינת ישראל ושתהיה חברה מתוקנת". עוד אמר גנץ: "אני בעד קמפיין חיובי, ליצור שפה משותפת להקים חברה בריאה – שלא כל אחד ידאג לאינטרסים שלו. זה נכון שצריך תשובה לשלום, אבל הנושא החברתי והאישי חשובים יותר – וזה מייצר בסוף את הביטחון האסטרטגי".

הפופולריים