יעלון: "אני מדבר הרבה עם גנץ ומקווה שגם אשכנזי יצטרף"

יעלון: "אני מדבר הרבה עם גנץ ומקווה שגם אשכנזי יצטרף"
בריאיון לכאן רשת ב התייחס ראש מפלגת תל"ם למגעים עם גנץ בנוגע לאיחוד, רגע לפני הנאום הראשון של ראש מפלגת חוסן לישראל. שר הביטחון לשעבר גם הצהיר שלא יישב בממשלה בראשות נתניהו: "נחכה ונשמע מה יש לגנץ להגיד בעניין"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
משה יעלון
צילום: פלאש 90

כמה שעות לפני נאומו הראשון של בני גנץ במסגרת מערכת הבחירות, התייחס ראש מפלגת תל"ם משה יעלון למגעים עם גנץ בנוגע לאיחוד. בריאיון לתוכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב אמר יעלון: "אני מדבר הרבה עם גנץ. הדרך הנכונה היא חיבורים שיצרו אלטרנטיבה לשלטון".

האזינו לריאיון עם משנה יעלון בכאן רשת ב

בהתייחסו לדיווחים כי המשא ומתן מול גנץ נתקל בקשיים אמר הרמטכ"ל ושר הביטחון לשעבר: "אני מציע לא להתבסס על הערכות. הכיוון חייב להיות חיבורים, וצריך סבלנות. מקווה שההחלטות הנכונות יתקבלו".

יעלון הביע תקווה שגם הרמטכ"ל לשעבר גבי אשכנזי ייכנס למערכת הפוליטית. "ההחלטה של אשכנזי להצטרף אלינו או לא היא שלו", אמר ראש מפלגת תל"ם. "אני מקווה שהוא יצטרף. יש לי הזדמנויות לדבר איתו, וגם בו בוער העניין של מה קורה עם המדינה".

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות

יעלון גם הצהיר כי אינו מתכוון לשבת בממשלה בראשות בנימין נתניהו, זאת על אף שגנץ טרם יצא בצהרה דומה: "אני קראתי לנתניהו להתפטר לפני שנתיים כשהתברר לי הנזק שהוא גורם. מפלגה בראשותי לא תיכנס לקואליציה בראשות נתניהו. נחכה ונשמע מה יהיה לבני גנץ להגיד בעניין".

הפופולריים