רגב: "הליכודניקים החדשים - שמאל אנרכיסטי"

רגב: "הליכודניקים החדשים - שמאל אנרכיסטי"
שרת התרבות והספורט התייחסה בריאיון לתוכנית קלמן וסג"ל לעלייתה בסקרים של חוסן לישראל וטענה כי "גנץ נבחר לרמטכ"ל כברירת מחדל". עוד הוסיפה רגב כי היא לא רוצה את הקולות של הליכודניקים החדשים: "הם מצביעי מרצ שבאו לשנות את הדי.אן.איי של הליכוד"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מירי רגב, צילום מסך
צילום: קלמן וסג"ל

שרת התרבות והספורט מירי רגב התייחסה היום (ראשון) לעלייתו של הרמטכ"ל לשעבר בני גנץ בסקרים: "הוא יודע היטב לדקלם. כל עוד הוא היה על מדים - השתדלתי לא לתקוף אותו", אמרה בריאיון לקלמן ליבסקינד ואראל סג"ל בתוכנית קלמן וסג"ל. "בין רמטכ"ל שהוא איש מקצוע לבין ראש ממשלה שצריך להוביל את המדינה, עם כל הכבוד - בני גנץ לא מתאים לזה. יש לנו פה מנהיג פשוט גדול".

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות

צפו בריאיון המלא:

בהמשך, האשימה רגב את ליבסקינד כי הוא האחראי למינויו של גנץ לרמטכ"ל וטענה כי נבחר לתפקיד כברירת מחדל: "הוא לא היה המועמד המועדף. קלמן הוא אחת הסיבות לכך שגנץ נהיה רמטכ"ל, הוא סיכל את המועמדות של יואב גלנט".

עוד טענה השרה כי הליכודניקים החדשים הם "שמאל אנרכיסטי שמורכב ממצביעי מרצ", וכי מטרתם לשנות את הדי.אן.איי של מפלגת הליכוד. "תודה לאל שאני לא ברשימת המומלצים של הליכודניקים החדשים. אני ימין אידיאולוגי והם פחות, כנראה. אני לא רוצה את הקולות שלהם", הוסיפה.

הפופולריים