אלונה ברקת הודיעה על הצטרפות לימין החדש: "ראיתי הזדמנות לשינוי חברתי"

ברקת יחד עם בנט ושקד: "הזדמנות לשינוי חברתי"
בהצהרה לתקשורת עם בנט ושקד, אמרה הבעלים של הפועל באר שבע: "הופתעתי מההצעה להצטרף, אך עקבתי אחר פועלם של בנט ושקד, ואני מאמינה שיחד ננצח במסע המשותף". בנט: "אלונה מהווה את תמצית ארץ ישראל היפה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נפתלי בנט, איילת שקד, אלונה ברקת
צילום: צילום: יח"צ

ראשי מפלגת הימין החדש, השרים נפתלי בנט ואיילת שקד, מסרו הערב (חמישי) הצהרה לתקשורת, שבה הודיעו על הצטרפותה של אלונה ברקת לתנועתם. הבעלים של הפועל באר שבע אמרה: "כשהם פנו אליי הופתעתי, אך ראיתי הזדמנות לשינוי חברתי". 

עוד אמרה ברקת: "אני שמחה ונרגשת להצטרף לצוות המנצח של נפתלי ואיילת. עקבתי אחרי פועלם והמהפכות שעשו בפרפיריה ובמערכת המשפט. הייתה לי התלבטות בנושא בגלל עיסוקי היום. הפועל באר שבע היא מפעל חיים שבו הראיתי שכל אחד יכול, ולמדנו שאין גבולות. אני מאמינה בדרך הימין החדש, מאמינה בזכותנו על ארץ ישראל, מאמינה בשיתוף של כל חלקי הארץ ומאמיניה בעבודת צוות. יחד ננצח במסע המשותף".

שר החינוך נפתלי בנט ושרת המשפטים איילת שקד נשאו דברים לפני ברקת, ושיבחו את אשת העסקים. "אלונה מהווה את תמצית ארץ ישראל היפה", אמר בנט. "ברקת לימדה אותנו שבעקשנות והתמדה אפשר להביא קבוצה ממעממקי הליגה השנייה לאליפות. היא באה מבית של ערכים דתיים , וגדלה עם אהבת ארץ ישראל ותורת ישראל". 


שקד הוסיפה: "הבנו שאלונה משלימה אותנו. היא הייתה יכולה להמשיך בעסקיה, אך לפני 12 שנה החלטיה לעשות מהפכה דווקא בבאר שבע. היא הוכיחה דווקא בנגב שאין גבול להצלחה. מהשיחות איתה הבנתי שמה שמניע אותה זה הרצון לעשות בכל המדינה את מה שעשתה בבאר שבע, לצמצם פערים ולדחוף את הפריפריה קדימה. היא מהפכנית ישראלית. מה שמייחד אותה ואותנו זה שהגענו למציאות שנראית בלתי ניתנת לתיקון, וחוללנו מהפכות בתחומינו".

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות

מוקדם יותר היום הודיעה ברקת כי "אחרי השנים במועדון, הבנתי שהגיע הזמן לקחת את השליחות הציבורית שלי צעד אחד קדימה. החלטתי להיענות לקריאה להיכנס לשדה הפוליטי", הכריזה ברקת במסיבת עיתונאים שכינסה. היא הוסיפה כי הניהול הפעיל של הפועל באר שבע יעבור למנכ"ל, אסי רחמים, "כדי למנוע אפילו מראית עין של ערבוב בין הפוליטיקה לספורט".

"המעבר לפוליטיקה זה לא משהו שחשבתי עליו", הודתה ברקת. "רק עכשיו לקראת הבחירות פנו אליי ושקלתי את זה. בימים האחרונים חשבתי על כך, ויש לי הרבה מה לתרום לעשייה הציבורית".

באז word - אלונה ברקת 

הפופולריים