רשמית: מיקי חיימוביץ' ויועז הנדל הצטרפו לחוסן לישראל

רשמית: מיקי חיימוביץ' הצטרפה לחוסן לישראל
בצמרת הרשימה המשותפת של גנץ ויעלון נמנים גם צבי האוזר, מיכאל ביטון, איש החינוך חילי טרופר ומירב פרקש הכהן: "עשור שלטון נתניהו יסתיים מול הנבחרת הטובה בישראל"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מיקי חיימוביץ'
צילום:

ראשי המפלגות חוסן לישראל ותל"ם, בני גנץ ומשה יעלון, הציגו הערב (חמישי) את צמרת רשימתם המתמודדת בבחירות לכנסת.

ברשימה נמנים אורית פרקש-הכהן, שהיתה יו"ר רשות החשמל; איש החינוך חילי טרופר; יועז הנדל; מיכאל ביטון, לשעבר ראש מועצת ירוחם; העיתונאית מיקי חיימוביץ'; מירב כהן, לשעבר חברת מועצת ירושלים; וצבי האוזר, שהיה מזכיר הממשלה. בהודעת הרשימה נמסר כי השבעה "ישובצו במקומות מרכזיים". גנץ ויעלון מסרו: "עשור שלטון נתניהו יסתיים מול הנבחרת הטובה בישראל".

בסקר כאן חדשות שפורסם אמש, עלה כי במקרה של רשימה מאוחדת בין חוסן לישראל ויש עתיד בראשותו של גנץ, יווצר תיקו של 35 מנדטים בין המפלגה ובין הליכוד. בסקר עלה כי הליכוד מקבלת 32 מנדטים, ואילו חוסן לישראל 22. יש עתיד התחזקה מעט מהסקר הקודם ושבה לקבל 11 מנדטים.

מהסקר, שכלל 718 נשאלים, עולה כי גם מקרה של תיקו בין הליכוד וחוסן לישראל לא ישנה את מצב הגושים. גוש הימין-חרדים נשאר ביתרון עם 65 מנדטים – וגוש המרכז-שמאל עם 47 בלבד. גם יתווספו אליו המפלגות הערביות, לא נוצרת תמונת ניצחון לרמטכ"ל לשעבר. בכל התרחישים נע גוש הימין בין 63 ל-65 מנדטים. גוש המרכז בין 33 ל-35 מנדטים וגוש השמאל מקבל בין 20 ל-23 מנדטים בלבד.

הפופולריים