התשובה לגנץ: בעבודה יקדמו את הנושא המדיני

התשובה לגנץ: בעבודה יקדמו את הנושא המדיני
לקראת הפריימריז, במפלגה מתכוונים להציב במרכז הקמפיין את הרווח הכלכלי לישראל מהסכם שתי המדינות לעומת עלויות הסיפוח. גורם המעורב בקמפיין: מקווים שזה יביא להתאוששות בסקרים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אבי גבאי
צילום: צילום: גילי יערי, פלאש 90

לקראת הבחירות המקדימות במפלגה, בעבודה מתכוונים להציב בימים הקרובים את הנושא המדיני במרכז הקמפיין. היום (שבת) פורסם בחדשות השבת בכאן 11 כי במפלגה יציגו את הרווח הכלכלי לישראל מפתרון שתי המדינות, שעומד לטענתם על כ-63 מיליארד שקלים, אל מול עלות הסיפוח של שטחי יהודה ושומרון, שמסתכמת לטענתם בכ-52 מיליארד שקלים בשנה.

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות


גורם המעורב בקמפיין של העבודה טען כי הנושא המדיני מהווה נקודת תורפה אצל בני גנץ ומפלגתו "חוסן לישראל". לכן, בעבודה מתכוונים לנסות להוות אלטרנטיבה בנושא. הגורם הביע תקווה שהמהלך יוביל להתאוששות של המפלגה בסקרים.

הח"כ לשעבר יעל דיין, שהייתה פעילה ותיקה בעבודה, התייחסה היום למצבה העגום בריאיון ל"יומן השבוע" בכאן רשת ב - והשמיעה האשמות קשות כלפי היו"ר, אבי גבאי. "אני חושבת שגבאי, בלשון המעטה, לא תרם לקידומה ולחיזוקה של מפלגת העבודה", קבעה דיין.

עוד היא אמרה: "זה לא עניין אישי, אבל יש אנשים שלא מתאימים לאידיאולוגיה מסוימת. יש תהליכים היסטוריים של תנועות גדולות ומכובדות שנעלמו מעל מסך ההיסטוריה. אני לא יודעת אם אנחנו שם, אבל כן החמצנו כמה הזדמנויות של חיבורים. אני לא יודעת אם זה בגלל אגו, אבל אני יודעת שזה פוגע בנו".

האזינו לריאיון המלא עם יעל דיין בכאן רשת ב

הפופולריים