ח"כ זוהר תקף את נתניהו: "מצפה שלא יפקיר את חייליו"

ח"כ זוהר תקף: מצפה מרה"מ לא להפקיר את חייליו
ח"כ מהליכוד תקף את רה"מ על בקשתו לשריין שלושה ממקורביו ברשימה לכנסת, ואמר כי ייאבק נגד ההחלטה בכל דרך ובכלל זה בערכאות משפטיות. "אני קורא לראש הממשלה לבוא ולהוכיח שהנאמנות כלפיו משתלמת", אמר זוהר לכאן רשת ב
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel

חבר הכנסת מיקי זוהר מהליכוד תקף היום (שני) את ראש הממשלה בנימין נתניהו על בקשתו לשריין שלושה ממקורביו ברשימה לכנסת, ואמר כי ייאבק נגד ההחלטה בכל דרך ובכלל זה בערכאות משפטיות. "אני קורא לראש הממשלה לבוא ולהוכיח שהנאמנות כלפיו משתלמת ולא להפקיר את החיילים שלו בשטח", אמר זוהר בריאיון לאמיר בר שלום בתכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב.

האזינו לריאיון המלא עם חבר הכנסת מיקי זוהר

עוד קרא זוהר לראש הממשלה שלא לפגוע בחברי כנסת שנאבקו ארבע שנים למענו ולמען הליכוד. זוהר שנדחק למקום ה-29 ברשימת הליכוד בעקבות השריונים, אמר כי בקשת נתניהו לשריונים מהווה פגיעה בהליך הדמוקרטי. "אם אני אשלם מחיר על לא עוול בכפי ויסיטו אותי מהמקום ה-25 למקום ה-29, זה לא יעבור בשתיקה", הבטיח זוהר.

"לא יכול להיות שתהיה כפיות טובה מהסוג הזה כלפי אנשים שרצו להגן על ראש הממשלה ועל הליכוד ושהם ישלמו על כך מחיר. גם דוד ביטן יידחק למקום ה-26", הסביר חבר הכנסת מהליכוד והבהיר כי הוא מצפה מיו"ר התנועה "כאדם הראוי ביותר להוביל את המדינה לוודא שהתקנון מיושם הלכה למעשה".

יו"ר סניף הליכוד של הר חברון, אלון קרקובסקי, התייחס בתכנית לפרסומים על זיופים בקלפי. "אצלנו בהר חברון הצביעו 210 מצביעים. התהליך היה מופתי ונהדר גם מבחינת התנועה ובוודאי שמבחינת הסניפים והמצביעים. התהליך היה תקין מתחילתו ועד סופו", אמר קרקובסקי.

האזינו לריאיון המלא עם יו"ר סניף הליכוד של הר חברון

הפופולריים