כבל: "אין בי שום חרטה על מה שעשיתי", שמולי: "המפלגה לא מצפה למושיע"

איתן כבל: "אין בי שום חרטה על מה שעשיתי"
הח"כ שנדחק למקום לא ריאלי ברשימת העבודה פרסם תגובה ממלכתית לאחר המפלה. שמולי שסיים במקום הראשון הגן על יושב הראש אבי גבאי
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
איתן כבל
צילום: צילום: פלאש 90

מיד עם פרסום תוצאות האמת במפלגת העבודה החלו לנתח את הפריימריז. המפסיד הגדול הוא ללא ספק איתן כבל שנדחק למקום ה-11 ברשימה (ללא שריונים) ולא יהיה כנראה בכנסת הבאה. כבל הגיב לאחר פרסום התוצאות וכתב: "אין בי שום חרטה על מה שעשיתי ובדיעבד הייתי עושה הכל אותו הדבר. אני מסיים את היום הזה בראש מורם ומודה לכל מי שנתן בי אמון".


חברת הכנסת שלי יחימוביץ שהגיעה למקום השלישי התייחסה למפלה של כבל ואמרה: "מאוד חסר לי איתן כבל ואני אעשה הכל כדי שהמקום של איתן יהיה מקום ריאלי. העימות הגלוי שלו מול גבאי פגע בו".


המנצח איציק שמולי זכה לנשיקה על המצח מיושב הראש אבי גבאי ואמר: "זו אחריות אחרת. בסופו של דבר אנחנו מסתכלים קדימה. אנחנו רוצים לראות איך מחר בבוקר הנבחרת הזו מסתערת קדימה ומובילה את מפלגת העבודה למומנטום. המפלגה הזו לא מצפה לשום מושיע, היא מפלגה אידיאולוגית שורשית חזקה ואני מאמין בה".


סתיו שפיר שסיימה במקום השני סיכמה: "הצטרפו אלינו אלפי אנשים חדשים. אני רוצה להודות לצוות שלי ולמתנדבים מכל הארץ שבאו והתגייסו כדי שנצליח להביא את ההישג הזה".


הפופולריים