גנץ תוקף את נתניהו: "התרברבות מסכנת חיילים לצורכי קמפיין"

גנץ תוקף את נתניהו: "ההתרברבות מסכנת חיילים"
הרמטכ"ל לשעבר התייחס בכנס ראשי המטות של חוסן לישראל ותל"ם לדבריו של ראש הממשלה בנושא התקיפה בסוריה: "מעשה אחד שחייב להיות אסור בתכלית האיסור – הפגיעה בקוד החשאיות הביטחונית". עוד הבהיר כי אינו נרתע מההתקפות עליו: "יש לי גב חזק"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בני גנץ
צילום: פלאש 90

יו"ר חוסן לישראל, בני גנץ, תקף הערב (רביעי) בכנס ראשי המטות של חוסן לישראל ותל"ם את ראש הממשלה בנימין נתניהו על דבריו בנושא התקיפה הישראלית בסוריה שלשום. "ראש הממשלה נתניהו, שנינו פטריוטים ועכשיו מתמודדים האחד מול השני. ישנו מעשה אחד שחייב להיות אסור בתכלית האיסור – הפגיעה בקוד החשאיות הביטחונית. ההתרברבות בפעילות הסודית של צה"ל עלולה לסכן את חיילי צה"ל. השימוש בקודש הקודשים הביטחוני שלנו לצורכי קמפיין הוא חציית קו אדום שחייבת להסתיים מיד".


עוד אמר גנץ לראשי המטות כי הבחירות הקרובות ייערכו "בין הנהגה שדואגת לעצמה לבין הנהגה שדואגת לאזרחי המדינה, לביטחונם, לבריאותם ולאיכות חייהם". הרמטכ"ל לשעבר התייחס למתקפות עליו מימין ומשמאל, ואמר כי הוא "מקבל את זה שמפיקים סרטונים ושלטים שקריים, אפילו את זה שמשמיצים אותי. הכל בסדר, יש לי גב חזק".


מהליכוד נמסר בתגובה לדבריו של יו"ר חוסן לישראל: "האחרון שיכול להטיף מוסר זה בני גנץ, שהודה בקולו שסיכן את חייהם של לוחמי גולני למען הפלסטינים".

הפופולריים