איתמר בן גביר: לא אוריד את התמונה של ברוך גולדשטיין מסלון הבית

בן גביר: לא אוריד את התמונה של ברוך גולדשטיין
אחד ממנהיגי עוצמה לישראל התייחס בכאן רשת ב להבדלים האידיאולוגיים המונעים בשלב זה את החיבור בין מפלגתו לבין הבית היהודי והאיחוד הלאומי: "רוצים לעשות בלוק טכני"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
איתמר בן גביר
צילום: רועי אלימה, פלאש 90

לאחר ההסכם על הריצה המשותפת שהושג בין הבית היהודי לאיחוד הלאומי, בציונות הדתית נמשכים המגעים בנוגע לצירוף עוצמה יהודית ויחד של אלי ישי לרשימה מאוחדת שתתמודד בבחירות. זאת מתוך רצון למנוע מצב של הצבעה לרשימות שלא יעברו את אחוז החסימה.

הרב חיים דרוקמן, מבכירי הציונות הדתית, אמר היום (שישי) בצהרי היום השישי כי בנוגע למפלגת עוצמה יהודית ישנה בעיה אידיאולוגית אך לא פסל את האפשרות לריצה משותפת כבלוק טכני. מי שחשף את הפערים האידיאולוגיים בין הצדדים הוא הרב יעקב מדן שגרס כי אי אפשר לרוץ ברשימה משותפת עם עו"ד איתמר בן גביר (מראשי עוצמה יהודית) כל עוד תלויה בביתו תמונה של ברוך גולדשטיין, מבצע הטבח במערת המכפלה.

עו"ד בן גביר התייחס לנושא זה בכאן רשת ב ואמר: "לא אוריד את התמונה של ברוך גולדשטיין מסלון הבית שלי. הוא רופא שהציל חיים של יהודים וזו הסיבה שהתמונה שלו תלויה שם".

על המגעים לריצה משותפת אמר בן גביר: "אנחנו רוצים לעשות בלוק טכני, כי נדמה לנו שבלי בלוק טכני, הבית היהודי לא עוברים, האיחוד הלאומי לא עוברים, ואני מאוד חושש ופסימי לאפשרות שהם יעברו לבד את אחוז החסימה".

הפופולריים