הליכוד דורש מהיועמ"ש: חקור את גנץ ואת אלשיך

הליכוד דורש מהיועמ"ש: חקור את גנץ ואת אלשיך
המפלגה הגישה תלונה לאביחי מנדלבליט ודרשה לחקור את יו"ר חוסן לישראל ואת מפכ"ל המשטרה לשעבר. זאת בעקבות הפרסום בעיתון הארץ בסוף השבוע, שחשף כי חברת "המימד החמישי" שבראשה עמד גנץ, קיבלה מיליונים מהמשטרה ללא מכרז
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות

מפלגת הליכוד הגישה הערב (ראשון) תלונה ליועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט, בדרישה לחקור את יו"ר חוסן לישראל בני גנץ, ואת מפכ"ל המשטרה לשעבר רוני אלשיך, בעקבות הפרסום בעיתון הארץ ביום שישי האחרון. בעיתון נחשף כי חברת "המימד החמישי" שבראשה עמד גנץ לפני שפשטה את הרגל, קיבלה מיליונים מהמשטרה בלא מכרז. בליכוד אומרים כי יש לבחון כיצד נתקבלו ההחלטות, מי קידם אותן, כיצד הוזרמו הכספים לחברה ומהם התגמולים שקיבלו, אם קיבלו, בכירי החברה לאחר ההתקשרות.

בין השאר, נטען במכתב כי על אף שהמידע בנושא הגיע למשרד מבקר המדינה - שם הוא נבחן במסגרת גיבוש דוח מקיף על ההתקשרויות במשטרה - "יש לבחון במסגרת בדיקה משטרתית ואולי אף חקירה משטרתית, מהן הנסיבות שהובילו את המשטרה להעדיף את החברה הנ"ל על פני מתחריה המבוססים, האם יש לכך קשר לשורת הלשעברים, חלקם כאמור בכירים מתוך המשטרה עצמה, אשר כיהנו בתפקידים שונים בחברה, ומדוע נעשה הדבר במחשכים הרחק מעינו של הציבור", לשון המכתב.

הפופולריים