יאיר לפיד מציג את רשימת יש עתיד לבחירות הקרובות

יאיר לפיד מציג את רשימת יש עתיד לבחירות
מאיר כהן שובץ במקום השני. עפר שלח בשלישי ואורנה ברביבאי במקום הרביעי. המצטרף החדש, סגן ראש השב"כ לשעבר, רם בן ברק, במקום ה-11 וניצב בדימוס יואב סגלוביץ' במקום ה-12 • לפיד פנה לגנץ: "אי אפשר להתחמק מנושאים לא ברורים. אם נקבל התחייבויות - אפשר לסדר הכול"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
לפיד בכנס התנועה לאיכות הלשטון במודיעין, פברואר 2019
צילום: הדס פרוש, פלאש 90

יו"ר מפלגת יש עתיד, יאיר לפיד, הציג הערב (שני) זו את רשימת המפלגה לכנסת ה-21. במקום השני שובץ שר הרווחה לשעבר, מאיר כהן. במקום השלישי הוצב יו"ר הסיעה בכנסת עפר שלח. המצטרפת הטרייה, אורנה ברביבאי, שובצה במקום הרביעי.

סגן ראש השב"כ לשעבר, רם בן ברק, שובץ במקום ה-11 ואחריו ברשימה, ניצב בדימוס, יואב סגלוביץ'. עו"ד עידן רול, נציג קהילת הלהט"ב ביש עתיד, שובץ למקום ה-14. 

היו"ר לפיד התייחס באירוע הצגת הרשימה למגעים עם בני גנץ: "מה שחשוב לנו הוא שייתנו התחייבויות ותשובות ברורות. בשלב הזה לא קיבלתי אותן. יש עתיד היא לא מריצה שמעמיסה מנדטים על אנשים. אי אפשר ללכת לבחירות בלי שאנשים יידעו מה העמדות שלך".

לפיד פנה ישירות ליו"ר חוסן לישראל: "גנץ איש ערכי וטוב ומשמח שאנשים כאלה נכנסים לחיים הפוליטיים, אבל 'יהיה בסדר' זו לא תשובה. הבחירות האלה הן סביב השאלה לאן הולכת החברה הישראלית. אם נקבל התחייבות ברורה לנושאים האלה, ניכנס מצדי עוד הלילה לחדר עד שייצא עשן לבן. הכול עוד אפשר לסדר. אב

"אני רוצה להגיד מפה לבני גנץ, הנה מה שלמדתי בשבע שנים בפוליטיקה: אי אפשר להתחמק מנושאים לא נוחים. עשיתי את הטעויות האלה, זה לא עובד. אם לא נקבל תשובות ברורות, יידע כל אדם באולם הזה שהוא חלק מתנועה שיש לה דרך ועקרונות, ואף פעם לא מתבלבלת בין עקרונות לבין כיסאות".

הפופולריים