ח"כ סעד ואחיו עוכבו בדרך לבית חולים: "בושה למשטרה"

ח"כ סעד עוכב בדרך לבית חולים: "בושה למשטרה"
לטענת הח"כ מהעבודה, שוטר עצר אותו ואת אחיו בזמן שהתקשה לנשום והובהל בדחיפות לרמב"ם. "לא סיכנו אף אחד. השוטר שם על אחי אזיקים ודחף אותי, הוא השפיל אותנו לעיניי כל הנהגים", שחזר סעד בריאיון בכאן רשת ב. המשטרה בתגובה: "מדובר בהטעיה מוחלטת של הציבור תוך עיוות המציאות"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel

ח"כ סלח סעד מהעבודה טוען כי עוכב הבוקר (שלישי) על ידי המשטרה בשעה שנסע בדחיפות עם אחיו לבית החולים, בעקבות קושי לנשום. בריאיון לקלמן ליברמן בכאן רשת ב, תיאר סעד את התקרית ואמר כי שוטר אזק את אחיו, השפיל אותו וגרם לעיכוב של חצי שעה בהגעתו לבית חולים.

האזינו לריאיון המלא עם ח"כ סאלח סעד בכאן רשת ב

הח"כ, הסובל מגידול סרטני בגרונו, סיפר כי הוא התעורר הבוקר בביתו שבבית ג'ן וחש שהוא לא מצליח לנשום. "קמתי ונחנקתי. התקשרתי מיד לאחי שיגיע במהירות לקחת אותי לבית החולים רמב"ם. נסענו בזהירות בצד ימין עם אורות מהבהבים, בלי לסכן אף אחד", הוא שחזר.

"בדרך עצר אותנו שוטר. אחי הסביר לו: 'הוא לא יכול לנשום, אנחנו חייבים להגיע לרמב"ם', אבל השוטר עצר אותנו, שם את הרכב בצד, הוריד את אחי באזיקים ודחף אותי. הוא השפיל אותנו בצומת מרכזי לעיני כל הנהגים".

סעד תקף בריאיון מבית החולים את התנהלות השוטר: "לא סיכנו איש. אני לא עובר על החוק. זו בושה שמשטרת ישראל מתנהגת ככה. התקשרתי למפקד המחוז והודעתי לו על התקרית החמורה הזו. חבר כנסת מובהל לבית חולים - במקום שהשוטר יזמין אמבולנס ויעזור, ככה מתנהגים? אני נסער עכשיו בצורה בלתי רגילה".

ממשטרת ישראל נמסר: "מדובר בהטעיה מוחלטת של הציבור תוך עיוות המציאות.  בניגוד לנטען, הנהג ביצע עבירת בריונות מתמשכת תוך נסיעה על השוליים למרחק רב, תוך שהוא גורם לנהגים לסטות מהנתיב ואינו נשמע להוראות השוטר לעצור. לאחר שהרכב נעצר והוצע ע"י השוטר להזמין מד"א או ליווי משטרתי לבי"ח, סירבו הנהג והנוסע המשיכו בנסיעה מסוכנת תוך התעלמות מוחלטת מהוראות החוק וקריאות השוטר וצפצוף על החוק".

עוד נמסר מן המשטרה: "בשל התנהלות זו הנהג עוכב, ומשסירב נעצר ונאזק, לאחר שהוסבר לו כי אינו יכול להמשיך בנהיגתו המסוכנת. לצערנו, הנוסע שניסה להפריע למהלך המעצר ופונה תוך זמן קצר מאוד באמצעות מד"א, בחר להכפיש את השוטר שביצע את תפקידו, הפסיק את ביצוע העבירה ואף ניסה לסייע לו להגיע לבית החולים. המשטרה כמי שפועלת מדי יום להצלת חיים בכבישים ובכלל, אולם תמשיך לאכוף את החוק בנחישות ולא תאפשר סיכונם של משתמשי הדרך בניגוד לחוק".

הפופולריים