אמיר אוחנה על האיחוד בימין: "אם ככה 150 קולות לא ילכו לפח - זה טוב"

אמיר אוחנה: "אנחנו מספיק חזקים להתמודד לבד"
הח"כ שנמצא במקום ה-20 ברשימת הליכוד הגיע לריאיון בפייסבוק של כאן חדשות. הוא התייחס למפץ הפוליטיים בימין ובמרכז. לדבריו: "הליכוד מספיק חזק לעמוד בפני עצמו"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אמיר אוחנה בלייב עם
צילום:

ח"כ אמיר אוחנה, שנמצא במקום ה-20 ברשימת הליכוד, משוכנע שהאיחוד בימין היה הכרחי כדי להשאיר את המחנה הלאומי בשלטון. אוחנה התארח היום (חמישי) בלייב פייסבוק בכאן חדשות ואמר בנוגע לאיחוד כי "הבעיה הייתה שהמפלגות הללו כנראה לא היו עוברות את אחוז החסימה לבד. אם המשמעות של הדיל הזה הוא ש-150 אלף קולות לא ילכו לפח, אז זה בוודאי דבר טוב".

אוחנה התייחס לאיחוד בין יאיר לפיד לבני גנץ וטען: "הפעמיים היחידות מאז 1977 שהשמאל הצליח לנצח בחירות, זה היה כשהעמידו בראשם רמטכ"ל. הסיבה היא שהשמאל בעצם מתחפש לימין. זה לא עובד. אם גנץ יעלה לשלטון, הסיכוי שהוא יוכל לעמוד בפרץ, ולא להקים מדינה ערבית נוספת על גבולותינו לא קיים. זה יביא איתו גל חדש של אלימות – בלי ספק. הסכסוך לא התחיל ב-67'. הוא לא יסתיים גם אם ניסוג לגבולות שהיו אז".

על האפשרות לאיחוד בליכוד אמר אוחנה כי לדעתו מדובר במהלך מיותר: "אנחנו מספיק חזקים כדי לעמוד בפני עצמנו. כשעשינו איחוד זה לא הוכיח את עצמו, האיחוד ההוא עם ליברמן היה טעות. בבחירות לאחר מכן הליכוד הלך לבדו והביא כמעט אותו מספר של מנדטים".

הפופולריים