העימות המרכזי חזר: צפו בתכנית החדשה של כאן 11

העימות המרכזי חזר: צפו בתכנית החדשה של כאן 11
ח"כ יואב קיש (ליכוד), רם שפע (כחול לבן), ח"כ רועי פולקמן (כולנו) ויאיא פינק (העבודה) התעמתו באולפן, כשגם לאיתמר בן גביר היה מה להגיד. מי הכי שיכנע אתכם?
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הכול פוליטי עם דב גיל-הר
צילום: צילום: ללא

התוכנית הפוליטית החדשה של חדשות כאן 11 "הכול פוליטי" יצאה הערב (שבת) לדרך. במוקד התוכנית עימות ראש בראש בין פוליטיקאים מהמפלגות המרכזיות, המתמודדות על קולות הבוחרים. בתוכנית הערב השתתפו ח"כ יואב קיש (ליכוד), רם שפע (כחול לבן), ח"כ רועי פולקמן (כולנו) ויאיא פינק (העבודה). בשלב מסוים ניתנה זכות הדיבור לאיתמר בן גביר (עוצמה יהודית), ודבריו עוררו מחלוקת רבה בין חברי הפאנל.

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות

ח"כ יואב קיש התייחס לביקורת על שילוב מפלגת עוצמה יהודית באיחוד הימין ואמר: "ראש הממשלה יגיע לוועידת איפא"ק ויסביר את עמדתו. זו צביעות לחכות לכך שהימין יוותר על הקולות שלו. מנגד, בג"ץ הכשיר את עזמי בשארה, שהוא בוגד רשמי".

צפו בתוכנית הבכורה של "הכול פוליטי"

ח"כ רועי פולקמן התייחס להליכים נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו ואמר: "אנחנו מפלגה בגיניסטית. אנחנו בעד החוק, אף אחד לא מעל החוק. אני חושב שאם יהיה כתב אישום ראש הממשלה ייצא לנבצרות. ראש הממשלה לא צריך להיות בקבינט בערב ובבוקר ללכת לבית משפט. אבל הדרך לכאן עוד ארוכה".


רם שפע מרשימת כחול לבן של יאיר לפיד ובני גנץ התייחס למיעוט נשים ברשימה ואמר: "המטרה היא המהות. אנחנו רוצים לקדם שוויון זכויות אמתי ויש ייצוג לנשים ברשימה". על הקואליציה שמתכננים להקים גנץ ולפיד אמר שפע: "זו תהיה קואליציה עם מפלגות ציוניות בלבד".

יאיא פינק התייחס לאיחוד עם מרצ שלא יצא לפועל: "מאז הפריימריז אנחנו בעלייה. שתי המפלגות עוברות את אחוז החסימה. זו מפלגה עם ערכים סוציאל דמוקרטיים והיא תלך ותתחזק ככל שיתקרבו הבחירות".

הפופולריים