על רקע האיחוד בימין: רה"מ יערוך שיחות הסברה עם ראשי איפא"ק

רה"מ יערוך שיחות הסברה עם ראשי איפא"ק
זאת לאור הודעת הגינוי החריפה של הלובי היהודי על צירוף עוצמה יהודית לאיחוד בימין. בהצהרה שפרסם בנושא נמנע נתניהו מלהזכיר את איפא"ק ישירות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בנימין נתניהו
צילום: צילום: פלאש 90

בהודעה שפרסם הערב (שבת), בנימין נתניהו אמנם לא התייחס ישירות לארגון איפא"ק, אך טרם צאתו לוועידת הארגון כשבועיים לפני הבחירות ראש הממשלה מתכוון לערוך שיחות הסברה עם ראשי הלובי היהודי בארצות הברית. אמש, פרסמה איפא"ק הודעת גינוי חריגה לצירוף מפלגת עוצמה יהודית לאיחוד בימין.


הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות

לאחר מכן מתחו פוליטיקאים ישראלים, בהם שלי יחימוביץ' (העבודה) ואביגדור ליברמן (ישראל ביתנו), ביקורת על נתניהו בשל האיחוד שיזם בימין, ובשל הביקורת שנמתחה על המהלך שיזם מכיוון יהודי ארצות הבית. לאחר השמעת ביקורת זו פרסם נתניהו בצאת השבת הודעה בה נאמר: "איזו צביעות ומוסר כפול של השמאל, הם מגנים גוש חוסם בימין עם מפלגות ימניות, בזמן שהשמאל פעל להכניס את האיסלאמיסטים הקיצוניים לכנסת כדי לייצר גוש חוסם.


"ב-99' ברק השתתף בכנס בחירות עם השייח׳ המסית ראאד סלאח, נציגי העבודה ומרצ הצביעו לעזמי בשארה, שריגל לטובת חיזבאללה כדי שיכנס לכנסת, והרצוג פעל להסכם עודפים עם הרשימה המשותפת ואמר שהח״כים הערבים לגיטימיים לממשלה. לשלול איחוד עם מפלגות ימניות זה, פסול אבל לפעול כדי להכניס מסיתים ומרגלים נגד ישראל זה לגיטימי. שיא האבסורד".

הפופולריים