דנון על סערת איפא"ק: "שלא יתערבו בפוליטיקה שלנו"

דנון על איפא"ק: "שלא יתערבו בפוליטיקה שלנו"
השדולה הפרו-ישראלית הודיעה שראש הממשלה ינאם בכינוסה בחודש הבא, יממה לאחר הגינוי החריג להסכם האיחוד בימין עם עוצמה יהודית. סגנית השר חוטובלי בכאן רשת ב: "מכבדים את איפא"ק, אבל העליון קובע מי רשאי להיבחר"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel

השדולה הפרו ישראלית איפא"ק הודיעה הלילה (ראשון) כי ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ינאם בכינוס השדולה, יממה לאחר הגינוי החריג שהוציאו בעקבות איחודה של עוצמה יהודית עם הבית היהודי. שגריר ישראל באו"ם, דני דנון, הגיב על הביקורת ואמר: "ישראל אינה מתערבת בפוליטיקה האמריקנית,  וכך גם האמריקנים צריכים לכבד את הפוליטיקה שלנו ולא להתערב בה".

האזינו לריאיון המלא עם דני דנון בכאן רשת ב


בריאיון לאריה גולן בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב, אמר דנון כי "הברית בין ישראל לארגונים היהודיים בארצות הברית חזקה. אני לא מוטרד מההודעה שפרסם איפא"ק. מדובר בארגונים חשובים, שתומכים בישראל. אני בטוח שהנאום של ראש הממשלה יתקבל באהדה. נאום נתניהו הוא גולת הכותרת בוועידת איפא"ק, ואין לי ספק שיהיה כך גם הפעם".

סגנית שר החוץ, ציפי חוטובלי, הגיבה גם כן בתוכנית לביקורת מצד השדולה ואמרה: "הם צריכים לזכור שיש בית משפט עליון בישראל שקובע את גבולות הגזרה של מי רשאי להיבחר. בפעם האחרונה שבדקתי, לא ראיתי שום גינוי לבל"ד - לא כשעזמי בשארה ריגל לטובת חיזבאללה, ולא לחנין זועבי על המרמרה".

האזינו לריאיון המלא עם ציפי חוטובלי בכאן רשת ב

חבר הכנסת ממפלגת העבודה, נחמן שי, תקף את נתניהו בכאן רשת ב על רקע הביקורת מצד איפא"ק ואמר כי "נתניהו יזכה למחיאות כפיים, כי האמריקנים מנומסים, אבל הם יודעים היטב שהוא הולך לעשות מעשה רע ויאמרו לו את זה בחדרי חדרים. הוא ישמע מהחברים הכי טובים שלו בארה"ב שהוא שרף עוד גשר אחד יותר מדי. אנחנו מדברים על אחת התפוצות הכי חשובות בדמוקרטיה האמריקנית, הם השקיעו בישראל ותוקעים להם סכין בגב. נתניהו שרף את הערכים, זרק אותם הצידה ומקדם את אינטרסים בלבד". 

האזינו לריאיון עם נחמן שי בכאן רשת ב

הפופולריים