אדלשטיין הזהיר אחרי דברי בנט: "בסוף כולנו נשב באופוזיציה"

אדלשטיין על דברי בנט: "שטויות במיץ עגבניות"
יו"ר הכנסת הזהיר כי "הירי בתוך הנגמ"ש" עלול להוביל להפסד בבחירות וכינה את דברי בנט "שטויות במיץ עגבניות". על עוצמה יהודית אמר כי יש "מאמצים לגיטמיים של רה"מ" לשמור על הגוש
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יולי אדלשטיין
צילום: צילום: נועם ריבקין פנטון, פלאש 90

יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין, המתמודד במקום השני בליכוד, התייחס היום (ראשון) לדבריו של נפתלי בנט כי ראש הממשלה בנימין נתניהו יקים מדינה פלסטינית אחרי הבחירות. "שטויות במיץ עגבניות", אמר אדלשטיין לרן בנימיני ויגאל גואטה בתכנית "כאן הערב" בכאן רשת ב.


יו"ר הכנסת הזהיר כי "הירי בתוך הנגמ"ש וההתרכזות אחד בשני במקום ביריב" מיותרים ויכולים להזיק. "כל אחד יעשה את מערכת הבחירות כפי שהוא מבין, אבל בסוף כולנו נשב מחובקים באופוזיציה", אמר אדלשטיין.

אדלשטיין נשאל לגבי ההסכם עם עוצמה יהודית: "אם יתנו לי לסדר את הכנסת כפי שאני רוצה, הרבה אנשים לא היו שם. הנציגים של תורת כהנא מאוד מפריעים לי. בכל שנות חיי במדינה לא שקלתי להזדהות איתם, אבל יש מאמצים לגיטימיים של ראש הממשלה לשמור על הגוש. אם ראש הממשלה היה מציע לשריין את עוצמה יהודית בתוך הליכוד הייתי קם ומתנגד".

"אני לא רואה תסריט של ממשלת אחדות עם גנץ, אני לא פוסל אף אחד לקואליציה", ציין יו"ר הכנסת. על אפשרות הגשת כתב האישום נגד נתניהו בימים הקרובים אמר כי הוא לא חושב שתהיה לזה השפעה על הסקרים.

הפופולריים