יו"ר ועדת הבחירות בודק אם טל רוסו יכול להתמודד

יו"ר ועדת הבחירות בודק אם רוסו יכול להתמודד
לפי השופט חנן מלצר, הסיבה לבדיקה היא שלכאורה לא עברו 3 שנות צינון מאז שחרורו מצה"ל של האלוף במילואים רוסו, שהוצב במקום השני ברשימת העבודה. מלצר בודק גם את כשירותו של פנחס רוזן להתמודד בליכוד
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel

יושב ראש ועדת הבחירות המרכזית, השופט חנן מלצר, בודק אם אלוף (במיל') טל רוסו יוכל להתמודד בבחירות הקרובות. מההודעה הערב (שני) עולה כי הסיבה לבדיקה היא שלכאורה לא עברו עדיין שלוש שנות צינון מאז שחרורו של רוסו מהשירות בצה"ל.

לפי מלצר, רוסו שירת עד מאי 2017 במסגרת של מילואים בתנאי קבע. כעת, הוא מבקש לקבל את התייחסות מפלגת העבודה עד 3 במארס. במפלגת העבודה מסרו בתגובה: "האלוף במילואים טל רוסו השתחרר מצה"ל בפברואר 2014 וחזר לשירות מילואים לתפקיד מפקד מפקדת העומק, לבקשתו של הרמטכ"ל אייזנקוט. רוסו, לשעבר אלוף פיקוד דרום וראש אגף מבצעים הוא לוחם עתיר זכויות. אנחנו בטוחים שהדברים יובהרו והוא ייצג את אזרחי ישראל בכבוד בכנסת הבאה".

במקביל, יו"ר הוועדה בודק גם את כשירותו של פנחס עידן להתמודד בבחירות הקרובות ברשימת הליכוד. עידן היה אמור להתפטר מתפקידו ברשות שדות התעופה ב-6 בינואר, אך ביקש לרדת בדירוג תפקידו לדרגה שאינה מחייבת אותו, לטענתו, להתפטר.

הפופולריים