בנט: אם תוקם ממשלת נתניהו-גנץ-לפיד ירושלים תחולק

בנט: אם תוקם ממשלת נתניהו-גנץ-לפיד י-ם תחולק
יו"ר הימין החדש אמר כי הוא חושש שנתניהו לא יעמוד בלחץ ולא יוכל לעצור הקמת מדינה פלסטינית. בנט הדגיש כי מי שרואים ברב כהנא מודל, לא ראויים לשבת בכנסת וציין כי חלקים במפלגות הערביות חותרים תחת המדינה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נפתלי בנט
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

יו"ר הימין החדש השר נפתלי בנט טען הבוקר (שלישי) כי אם בנימין נתניהו ייבחר שוב לראשות הממשלה, לא יהיה בכוחו לעמוד בלחצים ולעצור את הקמת המדינה הפלסטינית. "אני לא טוען שנתניהו שש לזה, אך אני חושש שכוחו לא יעמוד לו", אמר בנט בריאיון לקלמן ליבסקינד ואסף ליברמן בתכנית "קלמן ליברמן" בכאן רשת ב.

האזינו לריאיון המלא עם יו"ר הימין החדש נפתלי בנט

השר הדגיש כי מי שרואים ברב כהנא מודל, לא ראויים לשבת בכנסת. "תהום פעורה בין עמדותינו. אני לא מקבל את העמדות שלהם בכלל, אבל גם לא את אלה שחותרים תחת ישראל", הסביר בנט בריאיון. בנט ציין כי חלקים במפלגות הערביות חותרים תחת המדינה. 

"אנחנו הולכים להקמת פלסטין בממשלה של נתניהו, גנץ ולפיד ואם אנחנו לא נהיה חזקים כנגד זה, מה שיקרה, חייבים לבלום את זה, זה לא בדיחה, זה החיים של כולנו", הזהיר בנט. לדברי השר, נתניהו הולך להיות תחת לחץ חסר תקדים "שלא ראינו כמותו" ובתקופה שהוא לבד, הוא לא יוכל לעצור את הקמת המדינה הפלסטינית. 

יו"ר הימין החדש דחה את הטענות שבמפלגתו החדשה יש אנשי שמאל וכינה את הדברים "חרטה ברטה". הוא אמר כי להבדיל מהליכוד, בימין החדש אין אנשים שתמכו בתכנית ההתנתקות והצביעו בעדה.

הפופולריים