הליכוד שידר סרטון על רקע קברי חיילים – ומיהר להסירו

הליכוד שידר סרטון על רקע קברי חיילים – והסיר
הסרטון, ששודר בעמוד הפייסבוק של ראש הממשלה, צולם בהר הרצל על רקע קברי חללים. בכחול לבן תקפו בחריפות: "תתבייש נתניהו". ראש הממשלה: "תקלה מצערת"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
סרטון של הליכוד על רקע קברי חיילים
צילום: צילום מסך

סרטון של קמפיין הליכוד, ששודר הערב (שלישי) בעמוד הפייסבוק של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, צולם בהר הרצל על רקע קברי חיילים. הסרטון עורר תגובות וביקורת רבה במערכת הפוליטית, ומלשכתו של נתניהו נמסר שהוא הנחה למחוק אותו מייד.

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות


בהודעה נמסר כי "ראש הממשלה נתניהו דווח על המקרה והנחה מייד למחוק את השידור הערב של הליכוד טי.וי, לתחקר את האירוע שאותו הגדיר כתקלה מצערת, ולנקוט צעדים כדי שהדבר לא יחזור על עצמו".

מאוחר יותר, פורסמה תגובה נוספת של נתניהו: "‫מייד כשדווחתי הערב על טעות העריכה המצערת שנעשתה במטה הליכוד, הנחיתי להסיר את התמונה, לתחקר את האירוע ולנקוט צעדים נגד האחראים לתקלה. כאח שכול, שב-43 השנים האחרונות עולה לקבר אחיו ז״ל בהר הרצל, אני מבין היטב את כאב המשפחות‬".

במפלגת כחול לבן מיהרו להגיב לסרטון, ותקפו בחריפות את נתניהו: "חיילי צה"ל שנפלו בקרב ובני משפחת השכול לא דמיינו שראש ממשלה ישתמש בהם לסרטוני קמפיין פוליטי. לך תתנצל בפני המשפחות מייד, או שהכתם הזה ילווה אותך כל חייך. תתבייש נתניהו".

ח"כ איציק שמולי מהעבודה כתב בחשבון הטוויטר שלו: "אין לכם בושה? זה פשוט מחליא. אחרי שאסרו על נתניהו להשתמש כתפאורה בחיילים חיים, החליטו בליכוד לרקוד על דמם של חיילים מתים עבור עוד שנים וחצי קולות. ממש להקיא עליכם. איבדתם את זה לגמרי".

הפופולריים