גנץ תובע את האישה שטענה כי הטריד אותה מינית

גנץ תובע את האישה שטענה כי הטריד אותה מינית
יו"ר כחול לבן הגיש תביעת לשון הרע על סך 500,000 שקלים נגד נאווה ג'ייקובס, שטענה בפוסט בפייסבוק כי הטריד אותה בצעירותה. הוא הודיע כי יתרום כל סכום שייפסק למען מטרה ציבורית
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
גנץ בנאום בגני התערוכה
צילום: תומר נויברג, פלאש 90

יו"ר כחול לבן, בני גנץ, הגיש היום (חמישי) תביעת לשון הרע על סך 500,000 שקלים נגד נאווה ג'ייקובס - מפרסמת הפוסט בפייסבוק שבו טענה כי הטריד אותה מינית בצעירותה בכפר הירוק. גנץ הודיע בתביעתו כי כל סכום שייפסק לטובתו - ייתרם למטרה ציבורית, כגון לאיגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית.

בתביעה, שהוגשה באמצעות עורכי הדין בעז בן צור, כרמל בן צור וגיא רוה, נכתב כי "מדובר בבדותות ובשקרים גסים. עלילת דם של ממש. התובע אינו זוכר כל היכרות עם הנתבעת, וממילא הסיפור הפנטסטי שהמציאה ממוחה הקודח לא התרחש מעולם".

על פי כתב התביעה, ג'ייקובס פעלה בשליחות או בסיוע גורמים פוליטיים בעלי עניין להכפיש ולבזות את גנץ. עוד נטען כי מפרסומיה בפייסבוק עולה כי היא מזהה עצמה עם המחנה הפוליטי היריב, וכי על פי פרסומים בתקשורת, גורמים בקרבת אישיות פוליטית עמדו עמה בקשר לפני הפרסום הכוזב ופעלו לסייע לה להפיץ את "סיפורה" לאחר מכן.

אתמול שיגרו עורכי דינו של גנץ מכתב התראה לג'ייקובס, ובו דרשו ממנה להסיר את הפוסט ולפרסם התנצלות. הם איימו שאם לא תעשה זאת - יתבעו אותה. "הפוסט משמיץ את מרשי ומעלה נגדו טענות מופרכות מיסודן, העולות כדי שקר מפגיע, שכל מטרתו - פגיעה בשמו הטוב", נכתב.

הפופולריים