סער על לחיצת היד עם נתניהו: "יש משהו גדול יותר משנינו"

סער על נתניהו: "יש משהו גדול יותר משנינו"
המועמד ברשימת הליכוד התייחס בכאן רשת ב לנעשה אמש בגני התערוכה: "אני מקווה שמכאן ואילך נעבוד יחד למען התנועה והמדינה". לדבריו, נתניהו חש שנעשה לו עוול אך הנושא לא רלוונטי לבחירות. בהמשך תקף את גנץ ולפיד: "מי שמנסה לעמעם את הדרך שלו - או שאין לו דרך, או שהוא לא רוצה שהציבור יגלה אותה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נתניהו וסער לוחצים ידיים
צילום: צילום: שרון רביבו

השר לשעבר גדעון סער, הממוקם ברשימת הליכוד לכנסת, התייחס הבוקר (שלישי) ללחיצת היד עם ראש הממשלה בנימין נתניהו אמש בגני התערוכה. "אני מקווה שמכאן ואילך נעבוד יחד למען התנועה והמדינה", אמר סער בריאיון לאריה גולן בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב. "זה מראה שיש משהו גדול יותר משנינו - הדרך והרעיון שאנחנו משרתים. זה היה חשוב לכל כך הרבה אנשים".

האזינו לריאיון עם גדעון סער בכאן רשת ב:

כשנשאל על כתב החשדות החמור נגד ראש הממשלה, אמר סער כי נתניהו חש שנעשה לו עוול, והוא מדבר מדם ליבו. עם זאת, הוסיף כי הנושא כלל אינו רלוונטי לבחירות לכנסת: "ההכרעה שעומדת בפני אזרחי ישראל בעוד חמישה שבועות היא הכרעה אחרת לגמרי - הכרעה על הדרך, על עתיד המדינה, מי צריך להנהיג אותה, למי יש את הניסיון והכישורים להנהיג אותה. אם אתה שואל אותי, הניסיון והכישורים של נתניהו גדולים לאין ערוך מאלה של לפיד וגנץ".


מועמד הליכוד תקף את בני גנץ וטען כי "מי שמנסה לעמעם את הדרך שלו ולהתחפש ולהסוות, ואומר 'אין ימין ואין שמאל', אז או שאין לו דרך בכלל - או שהוא לא רוצה שהציבור יגלה את הדרך שלו עד 9 באפריל. זה לא ראוי לתמיכה ולהצבעה. גנץ לא מציע שום ניסיון מינסטריאלי. יש לו זכויות כאיש צבא ואני מכבד אותן, אבל זה כמו לומר שאיש עסקים מצטיין יכול מחר לפקד על צה"ל. זו המערכת הפוליטית המורכבת בעולם - האם אפשר לבוא להצליח ללא ניסיון? לדעתי לא צריך להמר על עתיד המדינה".

בחירות 2019 – בואו להכיר את המפלגות, המועמדים וכמה עובדות שלא ידעתם 

לפני כחודש הגיע העימות בין שני בכירי הליכוד לשיא חדש, גם לאחר שהסתיימו הפריימריז במפלגה. בחדשות הערב בכאן 11 פורסם כי בסביבת נתניהו אמרו ש"אין לסער מה לצפות לתפקיד בכיר בממשלה", לאחר שהאחרון הגיע למקום השלישי ברשימת הליכוד.

ימים ספורים לפני הפריימריז, אמר נתניהו למקורביו כי הוא תומך בכל המועמדים המתמודדים ברשימת הליכוד לכנסת למעט גדעון סער. בהמשך, מסרו בליכוד כי "ראש הממשלה פועל על מנת שגדעון סער לא יוביל את רשימת הליכוד. מעבר לכך הוא לא מתערב בדירוג השרים וחברי הכנסת".

הפופולריים