פולקמן: "בנט לא תפקד כראוי כשר חינוך – הלב שלו לא היה שם"

"בנט לא תפקד כראוי כשר חינוך, רצה את הביטחון"
פולקמן תקף והדגיש: לכולנו יש עמוד שדרה - לא סתם בגין עם כחלון בקמפיין. חבר הכנסת האשים כי תיק החינוך היה "סידור עבודה" בשביל בנט. "עד כולנו, המפלגות הקטנות היו הכוח הסוחט", התייחס חבר הכנסת להתנהלות המפלגה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רועי פולקמן מכולנו בלייב
צילום: בלי

חבר הכנסת רועי פולקמן (כולנו) תקף היום (רביעי) את שר החינוך נפתלי בנט ואמר כי הוא לא תפקד כראוי. "הלב שלו לא היה שם", אמר פולקמן בריאיון לאורית נבון בפייסבוק לייב של כאן חדשות. חבר הכנסת האשים כי תיק החינוך היה "סידור עבודה" בשביל בנט בדרך לתפקיד שר הביטחון. "זה מעליב בעיניי לאזרחים", הסביר.

פולקמן התייחס להתנהלות של מפלגתו בכנסת האחרונה ולתוצאות הלא מחמיאות בסקרים. "אנחנו עשינו, לא מבטיחים מה נעשה. מי שמנהל את הדברים בליכוד זה המפלגות הקטנות. עד כולנו, המפלגות הקטנות היו הכוח הסוחט. עמונה חשובה כמו דימונה, לא יותר". 

חבר הכנסת הדגיש כי כולנו לא תתן יד לחקיקת החוק הצרפתי, שאמור לסייע לראש הממשלה בנימין נתניהו בעניין החקירות נגדו. "יש לנו עמוד שדרה, לא סתם רואים בקמפיין את מנחם בגין ביחד עם משה כחלון. אנחנו המפלגה היחידה שלא מצדיעה ואומרת כן המפקד", ציין.

לפני כחודש איבד פולקמן את אימו במהלך ביקורה במטה המפלגה: "אני דוחה את העיסוק הנפשי בזה. אני עדיין לא מעז להתקרב למעבר חצייה היכן שהיא נדרסה. זה משפיע עליי ביום-יום".

הפופולריים