ליברמן: תוהה האם בן גביר הוא לא 'שמפניה חדשה'?

ליברמן: תוהה האם בן גביר הוא 'שמפניה חדשה'?
יו"ר ישראל ביתנו רמז בתכניתם של ירון דקל ועמית סגל בכאן רשת ב על האפשרות שהמועמד לכנסת מטעם עוצמה יהודית הוא סוכן שב"כ. בן גביר הגיב בחריפות: "אנשים כבר לא קונים את הבדיחה שנקראת אביגדור ליברמן. הוא יחטוף תביעה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שר הביטחון לשעבר אביגדור ליברמן
צילום: פלאש 90

"יש לי קצת תהיות לגבי כל הטיפוס הזה הנקרא איתמר בן גביר", כך אמר הבוקר (חמישי) שר הביטחון לשעבר אביגדור ליברמן בתוכנית של ירון דקל ועמית סגל בכאן רשת ב'. ליברמן תהה האם בן גביר הוא סוכן של שירותי הביטחון ואמר: "אם אתה שואל אותי, האם אני עד הסוף סגור האם איתמר בן גביר זה אותו איש כפי שהוא מציג את עצמו או שזה סוג של 'שמפניה חדשה', 'שמפניה לא ורודה' אני בכלל לא סגור".

האזינו לריאיון המלא עם אביגדור ליברמן 

הדברים זכו לתגובה חריפה של בן גביר עצמו שהגיב לדברים בשידור ואמר: "ליברמן יחטוף תביעה. האחרון שאמר עליי את זה שילם טבין ותקילין. עם ישראל כבר למד מי זה אביגדור ליברמן, בן אדם מגיע לכנסת, יושב בתור שר ביטחון ואפס מעשים, לכן הוא אפס בסקרים כי אנשים כבר לא קונים את הבדיחה הזאת שנקראת אביגדור ליברמן".

האזינו לתגובה של איתמר בן גביר

שר הביטחון התייחס בראיון למצבו הלא מחמיא לסקרים ודיבר על כך בביטול. לדבריו: "אני חושב שהסקרים שראינו הם באמת בגדר בדיחה. אתמול קיבלנו את התוצאות של הסקר שלנו שאנחנו עשינו אותו אך ורק באמצעות טלפון ופלאפון. קודם כל אין שום קשר בין מה שמתפרסם למציאות. גוש הימין עומד קרוב ל-70 מנדטים. הליכוד מצליח לשתות את כל מפלגות הימין במידה רבה. הפער בין הליכוד לכחול לבן 10 מנדטים לטובת הליכוד".

הפופולריים