לשכת נתניהו: ראש השב"כ לא עדכן את רה"מ על הפריצה לטלפון של גנץ

לשכת נתניהו: ר' השב"כ לא עדכן את רה"מ על גנץ
נתניהו פרסם את ההבהרה על רקע הפרסומים בנושא. ממפלגת כחול לבן נמסר כי "לאור התדרוכים של מקורבי נתניהו, אין ספק מי עומד מאחורי הפרסום". גנץ עצמו יערוך מסיבת עיתונאים בעוטף עזה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נתניהו וגנץ
צילום: גילי יערי ויונתן זינדל, פלאש 90

על רקע הפרסום כי מערך הסייבר של איראן הצליח לפרוץ לאחד מהטלפונים הסלולריים של יו"ר כחול לבן גני גנץ, לשכת ראש הממשלה בנימין נתניהו פרסמה היום (שישי) הבהרה כי נתניהו לא עודכן בנושא מראש השב"כ. "מבלי להתייחס לפרטי הדיווח", נכתב בהודעת לשכת נתניהו, "ראש השב"כ לא עדכן את ראש הממשלה או מי מטעמו בענייניו של בני גנץ".

בכחול לבן תקפו את נתניהו: "אין שחר לתדרוכים המתבצעים על ידי מקורבי ראש הממשלה. בטלפון האישי של גנץ, שהותקף לפני חודשים ספורים לא היה מידע בטחוני, לא היו סרטונים מביכים והוא מעולם לא עמד בפני סחיטה. לאור התדרוכים - אין ספק מי עומד מאחורי הפרסום".

האזינו לריאיון עם עפר שלח בכאן רשת ב

לפי הפרסום אמש ב"חדשות 12", לפני חמישה שבועות בכירים בשב"כ אמרו לגנץ כי תכולתו של המכשיר, הכוללת בין השאר את פרטיו האישיים ותכתובות שונות, הגיעו לידי איראן במהלך הפריצה ואמרו לו שיפעל לפי הבנתו. בפגישה הוזהר גנץ כי לאחר הפריצה לטלפון עשוי כל מידע שהיה עליו לשמש נגדו אם וכאשר ישמש בעתיד בתפקיד ממלכתי בכיר. בני גנץ עצמו צפוי להתייחס לנושא היום, במסיבת עיתונאים שיערוך במצפור סיבוני, סמוך לקיבוץ ניר עם.

ח"כ עפר שלח התייחס היום (שישי) בכאן רשת ב לפרסום. בריאיון לתכנית "בחצי היום השישי" אמר שלח לליאת רגב כי "הסיפור הזה הוא לא חדש, לא מהיום. איך הוא יוצא היום ודרך מי זו גם שאלה מעניינת. למישהו כנראה היה אינטרס שהסיפור יצא החוצה". 

בריאיון הגיב שלח הגיב להסלמה בדרום לאחר ירי הרקטות לתל אביב והוסיף: "שתי רקטות בשטחים פתוחים בתל אביב גורמות לערב שידורים מיוחדים כשתושבי העוטף סובלים מזה כבר זמן רב מאוד. אנחנו הגורם החזק באזור, אנחנו צריכים ליזום ואנחנו צריכים ליזום. אין דבר כזה שרקטה שוגרה בטעות, זה לא נופל למישהו מהכיס ועף לתל אביב, אני לא יודע מי משתמש בכלל בטרמינולוגיה הזאת". 

הפופולריים