גבאי על הפריצה לטלפון: "רצו למנוע מגנץ להתמודד - שב"כ היה כלי"

גבאי על הפריצה לטלפון: רצו למנוע מגנץ להתמודד
יו"ר העבודה הוציא את השד העדתי ותקף את הליכוד: "כל מה שראינו בקמפיין שלהם - זה הדרת מזרחים". גבאי תהה מדוע מזרחים מצביעים לנתניהו. הוא ציין כי רצה לשריין במקום העשירי אדם ערבי, אך האנשים שפנה אליהם סרבו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel

יו"ר מפלגת העבודה אבי גבאי התייחס הבוקר (ראשון) לפריצה לטלפון הנייד של בני גנץ ואמר כי היה ניסיון למנוע מיו"ר כחול לבן להתמודד בבחירות. "מי שדאג ששב"כ יידע ויאמר לו את זה, רצה למנוע ממנו להיכנס למערכת הפוליטית - אין ספק שזה שהדבר הזה יוצא שלושה שבועות לפני הבחירות זה לא סתם", אמר גבאי לקלמן ליבסקינד ואסף ליברמן בתכנית "קלמן-ליברמן" בכאן רשת ב.

האזינו לריאיון המלא עם אבי גבאי

גבאי הוציא את השד העדתי מהארון ותקף את הליכוד: "כל מה שראינו בקמפיין שלהם - זה הדרת מזרחים. לא רואים בנו אנשים ששווים להם וזה הסיפור האמיתי של משפחת נתניהו". יו"ר העבודה אמר כי הוא לא יכול להסביר מדוע מזרחים מצביעים לנתניהו.

לדברי יו"ר העבודה, הוא רצה לשריין  ערבי למקום העשירי ופנה לשם כך לשלושה, שלא הסכימו. גבאי התייחס גם לירי הרקטות מרצועת עזה לגוש דן ואמר כי צריך ביד אחת להילחם בטרור, אך ביד השנייה להילחם כדי שהמצב הכלכלי ברצועה ייראה אחרת "כדי שזה יהיה אזור נורמלי". 

האזינו לריאיון המלא עם משה יעלון

משה יעלון, מראשי מפלגת כחול לבן, הדגיש כי בטלפון הפרוץ של גנץ לא היה מידע ביטחוני. "אין שם שום מידע ביטחוני. אני בכלל לא בטוח שזה האיראנים. תחשוב – מי שולט ברשות הסייבר? אני מכיר את הסביבה של נתניהו. הוא עוסק כבר שנים בחיסול יריבים פוליטיים", אמר יעלון בריאיון לאריה גולן ב"הבוקר הזה" בכאן רשת ב.

ביום שישי האחרון יצא בני גנץ בהצהרה לתקשורת ובה הבהיר כי לא היה עליו איום ביטחוני והוא איננו נתון לסחיטה. "אנחנו נמצאים פה בסיפור של אירוע ביטחוני מתמשך, במהלכו מישהו מוציא פתאום סיפור פוליטי רכילותי", האשים יו"ר כחול לבן.

לפי פרסום ב"חדשות 12", לפני חמישה שבועות בכירים בשב"כ אמרו לגנץ כי תכולתו של מכשיר הטלפון הנייד שלו, הכוללת בין השאר את פרטיו האישיים ותכתובות שונות, הגיעו לידי איראן במהלך הפריצה ואמרו לו שיפעל לפי הבנתו. בפגישה הוזהר גנץ כי לאחר הפריצה לטלפון עשוי כל מידע שהיה עליו לשמש נגדו אם וכאשר ישמש בעתיד בתפקיד ממלכתי בכיר. 

הפופולריים