שולי מועלם: מבינה למה בבית היהודי קראו לנו בוגדים

מועלם: מבינה למה בבית היהודי קראו לנו בוגדים
כשלושה שבועות לפני הבחירות, הח"כ מהימין החדש התארחה אצל אורית נבון בפייסבוק של כאן חדשות. היא התייחסה לעזיבת הבית היהודי, זכויות ללהט"בים והסבירה מה היא חושבת על הסרטון של איילת שקד
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ח"כ שולי מועלם
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

חברת הכנסת שולי מועלם התארחה היום (שלישי) ב"לייב עם" בפייסבוק של כאן חדשות. מועלם, שנמצאת במקום החמישי ברשימת הימין החדש, התייחס לעזיבת מפלגת הבית היהודי ואמרה כי "אני מבינה את השימוש ב'בגדתם בנו', חושבת שהם מבינים שזה היה מהלך נכון".

"יש בינינו דיבור כל הזמן. בשבוע שעבר הרב פרץ הודיע שהוא מתנצל בפני אלונה ברקת, על המקפה מצד הבית היהודי", המשיכה מועלם. "אני מאוד שמחה, כי בימין החדש היה ברור מההתחלה שלא תוקפים את הבית היהודי. המטרה היא יותר גדולה מסתם חלקיה. ראינו שיש זליגת קולות ימין למפלגות מרכז ושמאל. ההבנה שלנו הייתה שאנשים חילונים לא בוחרים בבית היהודי כי הם רואים אותה כדתית. הצד החרד"לי ראו בבנט פשרן מדי".

מועלם התייחסה לנושא הזכויות ללהט"בים והסבירה כי "בחירה של כל אחד איך לחיות את חייו היא שלו. זכויות אזרחיות, צריך לתת לכולם. לבקש ממני תמיכה בנישואים חד מיניים זה מוביל לפינה שלא נוכל להגיע בה לשום דבר".


היא התייחסה לסרטון של איילת שקד, ואמרה שיש להתייחס אליו באווירה הנכונה לפני פורים: "טיפה הומור עצמי. לא נראה לי שהייתי מככבת בסרטון כזה. אנחנו לא צריכים להוכיח שום דבר בימין החדש ביחס לנשים. זאת הייתה דרך נוספת להרים להנחתה נושא שהוא די קריטי במערכת הבחירות".

הפופולריים