בן ברק על הטלפון של גנץ: "למי להאמין - לזה שבגד בנשותיו או לרמטכ"ל?"

בן ברק על נתניהו: "להאמין לזה שבגד בנשותיו?"
איש כחול לבן יצא במתקפה נגד ראש הממשלה על רקע פרשת הפריצה לטלפון של גנץ: "נתניהו משקר במצח נחושה, אלא אם יש לו קשר ישיר עם גורמי מודיעין באיראן"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel

איש יש עתיד רם בן ברק, שנמצא במקום ה-26 ברשימת כחול לבן לכנסת, תקף הבוקר (חמישי) את ראש הממשלה בנימין נתניהו על רקע פרשת הפריצה לטלפון הנייד של בני גנץ. "נתניהו ממציא, אלא אם כן יש לו קשר ישיר עם גורמי מודיעין באיראן", אמר בן ברק בריאיון לדב גיל-הר ב"הבוקר הזה" בכאן רשת ב.

האזינו לריאיון המלא עם רם בן ברק בכאן רשת ב

 "אני שומע את גנץ אומר שאין שום דבר מביך ואני שומע את נתניהו אומר שיש – למי להאמין?", תהה בן ברק - "למי שבגד בשלוש נשותיו, למי שניהל רומנים, למי שמתעלם מהבת הבכורה שלו כי אשתו לא מרשה לו, למי שלא דיווח שהוא מכר מניות ב-16 מיליון שקלים - או לרמטכ"ל ה-20 של מדינת ישראל שעד היום, לפחות עד שנתניהו פתח את הפה, איש לא חשד בו] ולו בדבר הקטן ביותר] על אמינותו ועל יושרו?".

המשנה לראש המוסד לשעבר האשים את נתניהו כי הוא "משקר במצח נחושה". לדבריו, ראש הממשלה המציא סיפור שיש חומרים אינטימיים בטלפון הנייד והוא בכלל לא אמור לדעת מה יש שם. "אני חושב שצריך לבדוק מי הדליף את זה, כי כשמדליף לך פוליטיקאי זה משהו אחד, אבל אם גורם ביטחוני מדליף זה כבר סיפור אחר לגמרי", אמר בן ברק.

 

הפופולריים